

Економіка і бізнес
Українці запустили в США екопроєкт та магазин іграшок
На початку 2020 року українці запустили стартап в США DoEcoLiving – це екопроєкт та магазин екоіграшок, що пропонує виховання дітей в екологічній свідомості та відповідальності за майбутнє планети.
Про це пише Uapost.us.
«Свій проєкт ми запустили на початку року і майже одразу потрапили на карантин. Звичайно, як і для будь-якого малого бізнесу, ще й нового, було дуже складно. Зараз справи поступово налагоджуються і ми вже радісно дивимося в майбутнє. Хочеться, щоб наш проєкт підтримала українська діаспора, адже це рідний український продукт. Тому ми відкриті до співпраці у різних формах з українською громадою», – зазначив автор проєкту Юрій Козачінський.
Яке завдання стартапу?
За його словами, стартап має має декілька завдань. По-перше – виховання у дітей в екологічної свідомості.
Читайте також: Як українські іграшки витісняють з ринку китайські (ВІДЕО)
«Ми повинні безпосередньо дбати про наших дітей, даючи їм екологічно безпечні іграшки. Граючись ними, дитина зможе безпечно розвиватися, бути здоровою, а головне, виховуватися в дусі позитивного ставлення до природи. А коли ця іграшка вже «проживе своє життя», вона пройде вторинну обробку або стане знову частиною природи», – розповів Козачінський.

Читайте також: 9 українських стартапів здобули державне фінансування
За його словами, для дітей від народження до 16 років магазин пропонує перевірені екологічні іграшки, конструктори, пазли і т.д. в одному місці. У свою чергу, діти таким чином більше часу проводитимуть в реальних іграх, а не в комп’ютерах.
Перспективи
Наступне завдання стартапу – просування українських товарів на ринок США.
«Ми хочемо закріпити в американського споживача образ українського товару як якісного та екологічно безпечного продукту. Більшість представлених у нас брендів є українськими. Наразі ми ведемо перемовини ще з низкою українських виробників, щоб розширити свій асортимент. В планах є запуск лінійки дитячих іграшок для Монтесорі, навчання з власним брендом DoEcoLiving», – повідомив Козачінський.
Читайте також: Купуй українське: шість виробників дитячих іграшок
Нагадаємо, українська іграшка змагається за престижну світову нагороду.
Також переселенка створює з глини унікальні прикраси і посуд.
Як ми повідомляли раніше, в Україні створили першу маркетингову гру.
Усі фото: uapost.us.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay