Звяжіться з нами

Економіка

Українці виготовляють будинки на колесах і продають за 14 000 євро

27.01.2019

Павло Волков та Андрій Пилявський у себе в гаражі зібрали трейлер. Але вони не знали, що це стане початком їх кар’єри. Зараз кемпери Lifestyle купують по всьому світу, адже це майже повноцінний будиночок.

Читайте також: Українка шиє одяг для чотирилапих улюбленців голлівудських зірок

Двоє друзів зробили у гаражі кемпер, а тепер продають за $14 000. Трейлер купують у Германії, Італії та навіть Новій Зеландії.

Сьогодні в Lifestyle Camper працює 16 осіб: 9 складальників, оператори, конструктори, логісти. Павло Волков керує технічною частиною, Андрій Пилявський – логістикою: це дуже великий масив роботи, в кемперах використовується більше 400 найменувань комплектуючих, які доводиться замовляти з-за кордону.

Читайте також: Продає всьому світу: харків’янин покинув IT-офіс, щоб виробляти шкіряні гаманці

В кемпері можна вмитися, приготувати поїсти і зарядити телефон. А ще Lifestylecamper заряджається від сонячних панелей. Павло Волков та Андрій Пилявський проектували трейлер у гаражі для себе.

Важливо було, аби його могла тягнути навіть мала машина. Щойно його побачили на фестивалі – замовили аж чотири. Прийшлося терміново наймати людей і відкривати цех. Хлопці розробили дві моделі – для звичайних подорожей та по бездоріжжю і готуються зробити своє виробництво масовим.


Економіка

На розвиток Дніпропетровщини виділили понад 100 млн грн

Із Держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій виділили 2,5 млрд грн, із них Дніпропетровщина отримала 102,3 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської ОДА.

Куди направили фінасування?

Державну субвенцію в розмірі 25 млн грн розподілили між містами:

  • Дніпро;
  • Нікополь;
  • Кривий Ріг;
  • Вільногірськ.

А також між Нікопольським, П’ятихатським, Межівським, Софіївським районами; Лошкарівською, Апостолівською й  Зеленодольською ОТГ.

Що буде зроблено за ці кошти?

Кошти спрямують, зокрема, на капремонт шкіл та облаштування їх комп’ютерами й мультимедійними проекторами, придбання медичного обладнання, будівництво парку, спортивних майданчиків і мініфутбольних полів.

Решту грошей розподілено між бюджетами Дніпра і Кривого Рогу, Верхньодніпровського, Дніпровського, Магдалинівського, Петропавлівського та П’ятихатського районів.

Читайте також: У нові електрички для Запоріжжя та Дніпропетровщини інвестують 110 млн євро

Зазначається, що перелік об’єктів сформує та затвердить місцева влада.

Як повідомлялося раніше, у Дніпропетровській області з’явився перший пересувний мамограф.

Читати далі

Економіка

У “Борисполі” зведуть новий вантажний термінал

Міністерство інфраструктури проводить конкурс для приватних компаній щодо реалізації проекту з реконструкції вже існуючого вантажного терміналу та будівництва нового у міжнародному аеропорту “Бориспіль”. Про це повідомляється на сайті міністерства.

“Міністерство інфраструктури України оголошує про проведення конкурсу для здійснення державно-приватного партнерства щодо реалізації проекту «Реконструкція існуючого та створення нового вантажного терміналу в аеропорту «Бориспіль», – йдеться у повідомленні.

Реконструйований та новий термінали будуть спеціалізуватися на обслуговуванні пошти, обробці багажу.

Читайте також: Аеропорт Бориспіль закуповує обладнання для огляду пасажирів за 82 млн грн

В рамках державно-приватного партнерства (ДПП) буде укладено змішаний договір. Строк здійснення ДПП триватиме не довше 25 років.

Зазначається, що подати заявку на конкурс можна упродовж 31 календарного дня після публікації оголошення.

Читати далі

Економіка

ProZorro запускає перший державний онлайн-магазин

Майданчик електронних торгів ProZorro запустив перший державний онлайн-магазин. Про це повідомляється на сторінці ProZorro у Facebook.

Без оголошення тендеру

Так, у ProZorro Market дозволяє здійснювати купівлю товарів без оголошення тендеру, як в звичайному інтернет-магазині: обрати товар через каталог, покласти у “кошик” та очікувати на доставку.

Кваліфіковані постачальники

“Всі постачальникі, які розмістили свій товар в Prozorro Market вже пройшли кваліфікацію адміністраторів каталогу. Замовнику не потрібно проводити відбір та процедуру кваліфікації”, – ідеться у повідомленні.

Читайте також: Опублікувано рейтинг міст, які найактивніше використовували систему онлайн-продажів ProZorro

Післяоплата і відсутність бюрократії

Водночас розробники наголошують, що постачальники в ProZorro Market мають розуміти особливості закупівель за державні кошти, та бути готовими укладати договори і працювати на умовах післяоплати. Постачальник відправить замовлення протягом тижня.

У ProZorro запевняють, бюрократичні перепони будуть відсутні.

Нагадаємо, що в березні поточного року загальний бюджет закупівель через ProZorro сягнув 2,16 трильйона.

Читати далі

Економіка

У Львові запрацював Центр підтримки підприємництва: подробиці

У Львові запрацював Центр, де підприємці, або ж ті, хто хоче започаткувати свій бізнес, можуть отримати всю необхідну інформацію, консультацію та супровід. Про це повідомляють у міській раді.

Львів один із перших створив простір, де підприємець незалежно, в якій галузі він працює, зможе отримати всю інформацію, консультацію та допомогу у своїй діяльності. Центр надаватиме інформацію про ініціативи організацій, інфраструктури підтримки підприємництва в різних сферах, послуги, що ними надаються для сприяння розвитку бізнесу.

Центр працюватиме щодня з 9.00 до 18.00 год. Вихідні дні: субота та неділя.

Напрямки діяльності

1. Навчання

Центр сприятиме зростанню компетентності львів’ян різного віку у підприємництві та зацікавленості в початку власної справи. В центрі реалізовуватимуться такі навчальні проекти:

• «Вчимося бізнесу» — курс тренінгів для підприємців-початківців та осіб, які хочуть розпочати власну справу.

• «Шкільне підприємництво» — основи бізнесу для підлітків.

• «Соціальне підприємництво» — створення та функціонування підприємств для забезпечення потреб соціально-вразливих категорій населення.

• «Жінки в бізнесі» — для жінок, які створюють або розвивають власну справу.

• Цикл навчання для експортерів.

2. Консультування

Працівники Центру надаватимуть безоплатні кваліфіковані консультації підприємцям та усім зацікавленим щодо юридичних, фінансових, організаційних питань започаткування та розвитку бізнесу, налагодження ділових контактів, виходу на закордонні ринки.

3. Підтримка бізнесу

Центр пропонуватиме підприємцям участь у міських програмах сприяння розвитку підприємництва:

• Програма компенсації відсотків по кредитах для підприємців.

• Надання виставкових ваучерів на участь у виставкових заходах.

• Програма розвитку місцевих товаровиробників.

Центр сприятиме розвитку кластерних ініціатив, реалізації спільних проектів з підприємцями та асоціативними підприємницькими структурами.

З метою оперативного вирішення проблемних питань підприємців при реалізації інвестиційних та інших проектів у місті Львові в Центрі підтримки підприємництва можна буде скористатись послугою «Гарячий стіл».

Центр надаватиме інформацію про ініціативи організацій, інфраструктури підтримки підприємництва в різних сферах, послуги, що ними надаються для сприяння розвитку бізнесу.

Центр братиме участь в організації локальних та міжнародних заходів, що мають на меті розвиток економічних зв’язків малих та середніх підприємств Львова, а також діяльність Центру буде спрямована на пошук міжнародних фінансових ресурсів, спрямованих для розвитку економічних процесів міста.

Читати далі

Економіка

В Україні створили базу небезпечних товарів

В Україні створили базу небезпечної нехарчової продукції, на ресурсі розміщено інформацію як для споживачів, так і для бізнесу.

«Працюємо над діджиталізацією. Запущено всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції від Мінекономрозвитку – наш аналог європейського Rapex», – повідомляється на фейсбук-сторінці Мінекономрозвитку.

Для споживачів база дає можливість перевірити безпечність продукції, яка їх цікавить, знайти корисну інформацію щодо придбання продукції онлайн, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав. Крім того, на сайті можна отримати контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень.

Читайте також: IKEA майже в Україні: компанія запустила український сайт і почала набір персоналу

У міністерстві відзначають, що новостворена база буде корисною і для представників бізнесу – ресурс надає рекомендації щодо безпечного імпорту в легкому форматі, а також інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, що не відповідає вимогам безпечності. Загальні поради будуть у нагоді вітчизняним виробникам, розповсюджувачам та імпортерам іграшок.

Зазначається, що наразі на ресурсі вже розміщені декілька дитячих товарів, на прикладі яких вказано, який тип ризику вони несуть та як саме вони можуть зашкодити.

Ознайомитись з переліком небезпечних товарів можна за посиланням. 

Читати далі

Економіка

Укрзалізниця продовжує модернізувати електрички

Укрзалізниця модернізувала 3 з 8 запланованих на 2019 рік електрички, пише ЦТС.

Усі роботи з модернізації електропоїздів здійснені на власних потужностях компанії – на Київському електровагоноремонтному заводі.

Що змінюють?

В УЗ кажуть, що в ході модернізації був суттєво оновлений салон електропоїздів, відремонтовані системи вентиляції та обігріву, туалетне обладнання, комплекти вікон, дверей в вагонах, встановлена ​​сучасна звукова і візуальна системи оповіщення пасажирів.

Для підвищення рівня комфорту пасажирів в електропоїздах замінений ряд вузлів і агрегатів, світлосигнальне обладнання та інше. Також модернізована система освітлення салонів вагонів електропоїзда.

Яка вартість оновлення?

Зазначається, що модернізація одного електропоїзда обходиться більш, ніж в 64 млн грн з ПДВ.

Як відомо, залізнична компанія планує цього року запустити в Запорізькій і Дніпропетровській областях пілотний проєкт з оновлення сектора приміських поїздів.

Читати далі
Технології5 години тому

В Україні можуть з’явитися сервісні центри Tesla

Технології6 години тому

Підприємство “Антонов” відновлює літаки для кубинської авіакомпанії

NewСхід6 години тому

У Краматорську реконструюють важливі соціальні об’єкти

Суспільство7 години тому

В аеропорту Одеси завершилося будівництво нової злітної смуги

Суспільство7 години тому

У поїзді “Чотири столиці” побільшає вагонів

Суспільство7 години тому

Кліп на пісню української співачки номінували на міжнародну кінопремію

NewСхід8 години тому

На Донеччині ремонтують міжнародну трасу

Суспільство8 години тому

Укрзалізниця запускає VIP-вагон з душем і телевізором в кожному купе

Суспільство8 години тому

Навколо світу за 280 днів: українець вперше здійснив навколосвітню подорож без авіаперельотів

Економіка9 години тому

На розвиток Дніпропетровщини виділили понад 100 млн грн

Технології9 години тому

Українець першим у світі вигадав унікальну технологію 3D-друку керамікою

Суспільство9 години тому

У Києві фарбують червоний корпус університету імені Шевченка

Економіка10 години тому

У “Борисполі” зведуть новий вантажний термінал

NewСхід10 години тому

Приїжджають навіть з Туреччини: фермер з Донеччини продає вовну і баранів по всій країні

NewСхід10 години тому

Маріуполь отримає 17 нових автобусів уже у вересні

Технології11 години тому

Український стартап “розумних” жалюзі відкриває фабрику зелених технологій

Суспільство11 години тому

Українці стали більше подорожувати за кордон

Технології11 години тому

Приватні підприємства експортуватимуть зброю українського виробництва

Технології12 години тому

У Дніпрі на буях встановлюють світлооптичні пристрої на сонячних пенелях

Суспільство12 години тому

На Одещині вирощують органічні квадратні кавуни

Суспільство12 години тому

Джаред Лето співав на Пішохідному мосту в Києві (відео)

Суспільство13 години тому

У Києві запустили пілотний проєкт із сортування сміття

Суспільство14 години тому

З’явились нові подробиці про капсульний готель в аеропорту Бориспіль. ФОТО

Технології1 день тому

Дрони замість саперів. Команда Minect.ai придумала, як знешкодити мінні поля без жертв

Суспільство1 день тому

В українські виші надійшло понад мільйон заяв: найпопулярніші факультети

Суспільство1 день тому

В Україні запустили е-Пенсію: як цим користуватися

Суспільство1 день тому

Держкіно показало трейлер фільму “Заборонений” про Василя Стуса (відео)

Технології1 день тому

У Telegram з’явився канал для безкоштовного обміну паперовими книгами

Суспільство1 день тому

У Харкові вийшли на маршрути нові тролейбуси “Богдан”

NewСхід1 день тому

Підприємець організовує на Донеччині сплави на байдарках

Суспільство1 день тому

На Полтавщині може з’явитися туристичний маршрут для поціновувачів кінематографу

NewСхід1 день тому

Червоний Хрест привіз до ОРДЛО чергову партію гуманітарки

Суспільство1 день тому

Біля Ocean Plaza відбувається масова евакуація автомобілів

Суспільство1 день тому

У Вінниці відновлюють муніципальний 25-метровий басейн і спортивні зали

Суспільство1 день тому

Вліпи за себе. Як українську молодь закликають прийти на вибори

Суспільство1 день тому

Малі села Херсонщини почали сортувати сміття

Суспільство1 день тому

В Одесі капітально відремонтують провулок у центрі

Технології1 день тому

Випробування авіаційного ракетного озброєння відбулися на Волині

Технології1 день тому

Український стартап “вічної канцелярії” Nuka отримав престижну дизайнерську премію

Суспільство1 день тому

Канадський режисер хоче зняти у Дніпрі фільм

Технології1 день тому

Костел Святого Миколая у Києві отримав нове підсвічування, що керується з мобілки

Суспільство1 день тому

Уряд виділив 19,6 млн грн на зйомки фільму “Шевченко: Перший самурай”

Економіка1 день тому

ProZorro запускає перший державний онлайн-магазин

NewСхід1 день тому

У Маріуполі придбали соціальний автомобіль для дітей з інвалідністю

Суспільство1 день тому

Для українських школярів запускають проєкт зі створення шкільних медіа

Суспільство1 день тому

Стіни для графіті і скейти: У Харкові відкрили перший урбан-парк. ФОТО

Суспільство1 день тому

Український футболіст хоче відкрити у Лондоні академію імені Лобановського

Суспільство2 дні тому

МОЗ закупить понад два мільйони вакцин проти кору

Суспільство2 дні тому

В Ужгороді встановлюють тубуси для збору одноразових кавових стаканчиків

Суспільство2 дні тому

На українських річках уперше за останні 6 років розпочалося днопоглиблення

Суспільство2 дні тому

Фото київської пташки потрапило до National Geographic

Технології2 дні тому

Перший композитний гелікоптер українського виробництва створять у 2020 році

Суспільство2 дні тому

Sex & Drugs & Корвалол: як одеські дизайнери тролять бренди і заробляють на цьому

Суспільство2 дні тому

Страшно красиво: 9 містичних місць в Україні

Суспільство2 дні тому

Українцям дають гроші на заходи з програмування: як отримати

Суспільство2 дні тому

Одеський аеропорт анонсує перший рейс з нового терміналу

Суспільство2 дні тому

У Річковому вокзалі планують відкрити Музей історії Києва

Суспільство2 дні тому

У Києві відкрили оновлений парк із системою поливу і камерами спостереження

Технології2 дні тому

В Україні створили додаток, що замовляє страви ще до приїзду в ресторан

Технології2 дні тому

В Україні розробили новітню снайперську гвинтівку

Суспільство2 дні тому

На Закарпатті відкривається аквапарк

Суспільство2 дні тому

Українка в Туреччині створює смарт-картки для вивчення української та турецької

Суспільство2 дні тому

Українцям в Аргентині можна довше перебувати без віз

Суспільство2 дні тому

На Прикарпатті будують унікальний водноспортивний комплекс

Технології2 дні тому

Уже три станції метро в Києві відмовилися від жетонів

NewСхід2 дні тому

З Маріуполя до Києва незабаром ходитиме додатковий поїзд

Технології2 дні тому

На Чорнобильській АЕС запрацював завод з переробки радіоактивних відходів

Економіка2 дні тому

У Львові запрацював Центр підтримки підприємництва: подробиці

Економіка2 дні тому

В Україні створили базу небезпечних товарів

Технології2 дні тому

Українці створили додаток, де можна шукати однодумців для занять спортом

269 e1562924327231
Суспільство5 днів тому

ТурботаHub: капелан створив центр адаптації для ветеранів АТО

272 e1562929401762
Економіка5 днів тому

Каберне Совіньйон за 90 грн та 15 000 літрів вина на рік: історія закарпатської винарні Nota Bene

273 e1562930054299
NewСхід5 днів тому

Як вибити молотком зі шкіряної сумки візерунок та 3500 грн на додаток

271 e1562925580499
Суспільство5 днів тому

Разом попри все: як дівчина рятує життя своєму чоловіку-ветерану АТО

262 e1562837389481
Суспільство5 днів тому

Син українського героя став чемпіоном світу з футболу

268 e1562923802732
NewСхід5 днів тому

На Донеччині створюють екосувеніри, які з’єднують Україну

260 e1562836166523
Суспільство6 днів тому

Власний Гранд Каньйон і не тільки: Кривий Ріг запрошує туристів на екстремальні екскурсії

249 1 e1562576298400
Суспільство6 днів тому

Житловий квартал патріотів під Києвом, де Україна змінюється на краще

264 e1562841867942
NewСхід6 днів тому

На Донбасі підприємець добуває паливо з гуми, полімерів та ПЕТ-пляшок

265 e1562850548401
Без рубрики6 днів тому

Чому морська академія в Херсоні унікальна: відео

266 e1562919265702
NewСхід6 днів тому

Вихователька зі Сватового робить Залізну людину… з торта

267 e1562923379141
Економіка6 днів тому

Покинула все, щоб варити сир: як полтавка сама зробила успішний бізнес

263 e1562667925542
Суспільство6 днів тому

Ніяких чортів: чому варто відвідати Чортків

261 e1562598048969
Економіка7 днів тому

Харківським склом прикрашають готелі в Омані і Дубаї

257 1
Суспільство7 днів тому

Українка у США організувала курс англійської мови для рідної школи в Сумах

256 e1562576402298
Суспільство2 тижні тому

“Сніг на голову”: кафе у Харкові, де люди з інвалідністю готують кулінарні шедеври

255 e1562577248765
Технології2 тижні тому

17-річна українка здійснила унікальний прорив у медицині

259
Суспільство2 тижні тому

Як українські “п’яні” стакани підкорили світ

246 1 e1562576424137
Економіка2 тижні тому

Динозаври у стилі стимпанк: український майстер виробляє скульптури з металобрухту та продає їх за $2000

cropped 246
Суспільство2 тижні тому

Як священник-староста відновив життя у глибинці на Дніпропетровщині

247
Технології2 тижні тому

Українці створили футболки для протирання окулярів

253 1
Суспільство2 тижні тому

Картингова лихоманка на Чернігівщині: у містечку Остер збираються будувати картодром міжнародного рівня

248
Суспільство2 тижні тому

Опера під відкритим небом: як український райцентр заманив купу туристів

239
Суспільство2 тижні тому

Не равликами єдиними: ТОП-5 екзотичних українських ферм

251
Суспільство2 тижні тому

Майже Венеція: у Вінниці туристів катають на екзотичній гондолі

258
Економіка2 тижні тому

Як заробити 35 000 доларів на гектарі черешні

254
Суспільство2 тижні тому

Бандерівська кав’ярня: як працює прикарпатський центр реабілітації бійців

252
NewСхід2 тижні тому

Переселенка заснувала на Донеччині естетичний центр і допомагає онкохворим

243
NewСхід2 тижні тому

Переселенець шиє білизну на експорт до Франції

242
Економіка2 тижні тому

Як побудувати бізнес на салатній зелені з нуля

241
Економіка2 тижні тому

Підприємець у Харкові робить гамаки за 10 тисяч гривень

240
NewСхід2 тижні тому

Ляльки майстрині з Донбасу підкорюють ринки Європи і США

230
NewСхід3 тижні тому

Пряжа Barwa: як бізнес-леді з Маріуполя заснувала власне виробництво

235
Економіка3 тижні тому

Ульотні “льотні” комбінезони українського виробництва, які скуповують Америка та Європа

233
NewСхід3 тижні тому

На Донеччині колишній викладач відкрив унікальний столярний дім

238
Економіка3 тижні тому

Гра престолів та коти: українка робить “залізні трони” для домашніх улюбленців

cropped 231
Суспільство3 тижні тому

Мандруй: сім неймовірних озер України, які варто відвідати

232
NewСхід3 тижні тому

Сувеніри з гільз та патронів: незвичайні витвори від військовослужбовиці добровольчого батальйону

234
Економіка3 тижні тому

Закарпатська грибна юшка смакує за кордоном: підприємниця зробила бізнес на сушених грибах

224
NewСхід3 тижні тому

Підприємниця з Донеччини навчає діточок програмуванню та китайської мови

cropped 225
Суспільство3 тижні тому

Український полковник консультував творців культового серіалу “Чорнобиль”

215
Економіка3 тижні тому

Бізнес на равликах: на Закарпатті заробляють десятки тисяч доларів на незвичайній фермі

cropped 237
Економіка3 тижні тому

Училище на Вінниччині виготовляє найдорожчий сир в Україні

226
NewСхід3 тижні тому

Масаж як бізнес: скільки заробляє переселенка з Луганська

228
NewСхід3 тижні тому

Лікар у Попасній провів під обстрілами 380 операцій

236
Суспільство3 тижні тому

ТОП-5 виробників українського морозива

223
NewСхід3 тижні тому

Підприємець на Донбасі вчить, як заробляти сотні доларів на взутті

222
Економіка3 тижні тому

У Харкові подружжя виготовляє популярні за кордоном алкогольні цукерки

220
Економіка3 тижні тому

Колишній тракторист на Луганщині заробляє на сирі до 35 000 грн

217
Економіка3 тижні тому

Українець заснував бізнес на картинах з моху

cropped 216
Суспільство3 тижні тому

Неймовірне місто в Україні, яке варто відвідати на вихідні

cropped 219
Суспільство4 тижні тому

Кинула виклик учневі: як запальна директорка запропонувала вихованцю парі на схуднення

212
NewСхід4 тижні тому

Переселенець зробив успішний бізнес на прибиранні

218
Суспільство4 тижні тому

Дівчата можуть усе: як візажистка зі Львівщини стала далекобійницею

213 1
NewСхід4 тижні тому

Як громада на Донеччині відродила життя у селі

214
Суспільство4 тижні тому

Єдина в Україні гінекологиня на візку допомогла народитися сотням малюків

211
Технології4 тижні тому

Мрія еколога: українець виробляє унікальні меблі з картону

210
Економіка4 тижні тому

“Сік” із хробаків: на Житомирщині фермер успішно розвиває незвичний бізнес

209
NewСхід4 тижні тому

Український студент винайшов програму, що прогнозує інфаркт

198
Суспільство4 тижні тому

Незряча 6-річна киянка стала рекордсменкою України

207 1
Економіка4 тижні тому

Як весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ

206
NewСхід4 тижні тому

Луганчанка створила власний бренд одягу із залишків тканини

Screenshot 6
Технології1 місяць тому

Як українці будують smart-оазиси на сонячних панелях в Арабських Еміратах

07295197236c0f1688ab4e6062107ace e1560506463730
Суспільство1 місяць тому

Як канадець закохався в Україну та переїхав сюди назавжди

DSC 4035 768x513
Економіка1 місяць тому

Від безіменного виробника до відомого бренду: історія власника сироварні “Іберія”

imgonline com ua resize jh61sa8nuohewtya 1024x768
Економіка1 місяць тому

ТОП-5 відверто дивних бізнес-ідей від успішних українців

0060 e1560505088431
Економіка1 місяць тому

На Закарпатті фермер збудував ягідну імперію на лекварі

201 2
NewСхід1 місяць тому

Волонтерка на Донбасі допомагає тисячам людей

IMG 0819
Економіка1 місяць тому

Франківець робить меблі з мотлоху і продає за кордон

184
Суспільство1 місяць тому

Дрогобич дивує туристів селфі-точками: що там цікавого

Тренди