Технології
Українці створили поштомат із підігрівом для замовлення їжі
Фахівці української IT-компанії OMNIC розробили поштомат із можливістю двостороннього завантаження. Як пише AIN.UA, відвідувачі вибирають їжу в терміналі, оплачують замовлення і забирають його без взаємодії зі співробітником закладу.
У чому суть новинки?
Як зазначається, такий поштомат, по суті, автоматизує роботу вуличних закладів швидкого харчування.
«Зараз ви приходите в магазин, підходите до оператора або отримуєте талон. Співробітник повинен обслужити відвідувачів перед вами, а потім ще знайти ваш товар. Весь цей час ви чекаєте. У разі автоматизації ви вводите номер замовлення, співробітник на складі доставляє товар у скриньку, і ви отримуєте повідомлення з кодом для відкриття», – пояснила Анна Снітко, директор з розвитку OMNIC.
Вартість впровадження такої системи «під ключ» стартує від $ 10 000 в залежності від кількості осередків, бізнес-процесів і рівня автоматизації.
Читайте також: У Книзі рекордів Гіннеса: найбільший поштомат у світі знаходиться в Києві
Перше кафе вже розташувалося на території київського ВДНГ на базі простору OmniCampus. У ньому можна купити бургери, паніні, десерти. Кожна комірка обладнана підігрівом, тому коли б ви не повернулися, щоб отримати свою їжу, вона буде теплою.
Як це працює?
Система працює так:
Клієнт створює замовлення через термінал і оплачує його карткою або смартфоном;
Співробітник кафе отримує повідомлення і готує замовлення;
За готовності співробітник кладе замовлення в комірку зі свого боку (back door);
Клієнт отримує автоматичне повідомлення про готовому замовленні і забирає його зі свого боку.
Удвічі швидше і без людей
За словами розробників, технологія двостороннього завантаження дозволяє як мінімум удвічі підвищити швидкість опрацювання замовлень. Клієнтам не потрібно стояти в черзі, щоб замовити їжу і напої, а співробітникам закладу – витрачати час на спілкування із відвідувачами.
«Дослідження показують, що нове покоління вважає за краще отримувати послуги без контакту з людьми. Для них важливе почуття контролю часу. Наша технологія покликана задовольнити цю потребу», – каже Анна.
Зараз OMNIC веде переговори про встановлення схожих пристроїв з великим українським рітейлом і декількома рітейлерами в США. Назви компаній поки не розголошуються.
Хто такі OMNIC?
IT-компанія OMNIC розробляє рішення для самообслуговування в сферах рітейлу та логістики. За 7 років OMNIC зареєструвала 42 патенти в Україні, Білорусі, Франції, Польщі та США. Патент на двосторонній поштамт став 43-ним на рахунку компанії.
Серед найбільших замовників OMNIC: Carrefour, «Нова Пошта», Justin, Rozetka, Meest Express.
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до Налаштувать, обрати Gemini та натиснути Мови.
- Оберіть українську мову.
Коментарі