Суспільство
Українці продовжують активно повертатися з-за кордону – ДПСУ
Українці продовжують активно повертатися з-за кордону. Лише за минулу добу, 22 травня, додому прибули 44 тисячі наших громадян.
Про це повідомили на сторінці Державної прикордонної служби в Telegram.
За словами прикордонникыв, тенденція щодо збільшення кількості громадян, які повертаються до України, зберігається. За минулу добу, 22 травня, прибули понад 47 тисяч осіб, з них майже 44 тисячі – українці.
Крім того, на українському кордоні впродовж доби було оформлено 162 вантажівки з гуманітарною допомогою.
Раніше, 18 травня, прикордонники повідомили, що потік на в’їзд в Україну через західний кордон вісім днів поспіль після 9 травня перевищував потік на виїзд. Це рекордні показники від початку повномасштабної війни.
Нагадаємо, українські прикордонники отримали 1000 балістичних шоломів від волонтерів.
Також ми повідомляли, що Україна та США підписали Меморандум про транспортне співробітництво.
Фото: vechirniy.kyiv.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі