Ви читаєте:
Українці отримають сертифікати на безкоштовні книги
2хв на читання
Назад
Українці отримають сертифікати на безкоштовні книги
2хв на читання

Українці отримають сертифікати на безкоштовні книги

18 Червня 2024, 12:55
Олексій Яворський
Поділилися
0

Президент України офіційно підписав законопроєкт 11251, спрямований на підтримку українського книговидання і книгорозповсюдження. Згідно з новим законом, українці зможуть отримати спеціальні книжкові сертифікати на придбання книг, а книгарні отримають державні субсидії на компенсацію орендної плати за приміщення.

Про це повідомили на офіційному вебпорталі органів виконавчої влади України.

Директорка Українського інституту книги, Юлія Козловець, зазначила, що на цю програму в бюджеті виділено 370 млн гривень. Ці кошти сприятимуть випуску додатково 1,5-2 млн примірників книг українськими видавцями.

Читати також: Як правильно подати заявку на субсидію: інструкція

Сертифікати на придбання книг в сумі 908 гривень зможуть отримати громадяни України, які досягли 18-річного віку, а також батьки при народженні дитини після припинення воєнного стану. Процес отримання сертифіката буде здійснюватися через мобільний додаток Дії і буде доступний для використання протягом 1 року з моменту отримання.

Нагадаємо, що на Steam вийшла українська гра про пса, який рятує свою людину.

Фото: книгарня Сенс

Книги Література Субсидія
По темі
Читайте також

10 українських колядок у сучасному виконанні

Колядки — невід’ємна частина українського Різдва. Кожна епоха додавала до цієї традиції свої голоси й пісні. #ШОТАМ...
15 Грудня 2025
02:09
Як солом'яний сніп став символом українського Різдва

Як солом'яний сніп став символом українського Різдва

1 день тому
00:49
Підтримайте #ШОТАМ підпискою на щомісячний донат 🧡

Підтримайте #ШОТАМ підпискою на щомісячний донат 🧡

1 день тому