Суспільство
Український інститут запустив сайт з базою вітчизняних фільмів
Український інститут у партнерстві з ірландською компанією usheru запустили сайт, який знайомить світового глядача з українським кіно.
Про це ШоТам повідомили в пресслужбі інституту.
На платформі можна знайти понад 600 українськими фільмів — від архівних стрічок до сучасних новинок, а також отримати посилання на легальний перегляд. Сайт допомагає знайти,
«Війна в Україні завдала шкоди всім сферам українського життя, зокрема й кінематографу. Наша команда хотіла б трохи допомогти, тому ми долучилися до розвитку сайту, аби продемонструвати та просувати українську креативну галузь на світовій арені. Перегляд фільмів ще ніколи не був таким змістовним», – зазначив співзасновник та CEO usheru Олівер Феган.
Як це працює
Сайт ukrainefilms.com знаходить, де можна переглянути той чи інший український фільм залежно від геолокації людини. Користувачам пропонують перегляд у кінотеатрах різних країн та міст, якщо йдуть активні покази стрічки, або ж онлайн – якщо вона є на VOD-платформах країни перебування. Наразі сайт працює у тестовому режимі.
За словами програмної менеджерки напряму кіно в Українському інституті Ірини Кипоренко, сайт налічує одну з найширших баз фільмів українського кіновиробництва.
«Ми почали обговорювати потенційну співпрацю з usheru ще минулого року. І ось, після декількох місяців роботи над проєктом, партнери створили, мабуть, одну з найширших баз українського кіно. Дякуємо компанії usheru за підтримку українського кіно та допомогу в реалізації проєкту. Адже саме зараз дуже важливо говорити про Україну зі світом усіма доступними методами», – додала Кипоренко.
Про Український інститут та usheru
Український інститут – державна установа при Міністерстві закордонних справ України, чия діяльність спрямована на покращення розуміння і сприйняття України у світі засобами культурної дипломатії.
usheru – це маркетингова технологічна компанія, орієнтована на кіно та розваги, яка дає змогу кіноорганізаціям, дистриб’юторам, студіям і культурним проектам по всьому світу будувати прямі та змістовні відносини зі своєю аудиторією.
Нагадаємо, на початку липня Український інститут та студія онлайн-освіти EdEra запустили англомовний онлайн-курс про Крим під назвою Crimea: History and People.
Також ми повідомляли, що Український інститут книги доєднався до Європейської мережі літературного перекладу.
Фото: ukrainefilms.com.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі