Керівництву Збройних сил України продемонстрували броньовану машину «Козак-7».
Про це повідомляє «Ліга оборонних підприємств».
Броньована машина була розроблена для іноземного замовника за індивідуальним технічним завданням, у якому знайшли відображення кращі вимоги на основі світового досвіду до машин такого класу. «Козак-7» призначена для ведення бойових дій в умовах міської забудови. На думку розробників, такий зразок військової техніки міг би знайти своє застосування і в бойових підрозділах наших силових структур.

Відмітили високий рівень захищеності особового складу, ергономічні показники, покращені динамічні характеристики, використання автоматичної коробки передач, можливість створення на базі «Козак-7» лінійки спеціальних машин (командно-штабних, пунктів управління, протитанкових комплексів, медичних).
Читайте також: Літаки, танки і БТРи: яке озброєння отримали військові на 30-річний ювілей ЗСУ
Перевагою розробки порівняно з «Козак-2М1» є нижча вартість представленого зразка, а також більш спрощену технологію його виробництва. Також бронемашина має більш спрощену технологію виробництва. Торік підприємство виготовило 150 машин такого класу як для внутрішнього ринку, так і на експорт.

«Козак-7» представлять на престижній міжнародній виставці озброєнь «World Defense Show», що проходитиме в березні в Саудівській Аравії, де вона разом з «Козак-2М1» буде демонструватися на стенді України потенційним іноземним замовникам.
Нагадаємо, Збройним Силам передали партію машин-шляхопрокладачів.
Як ми повідомляли раніше, новий український розвідник Gekata почав льотні випробування.
Фото: ldc.org.ua.