Українці Артур Милін та Ілля Пилипенко у складі змішаної команди Афганістан Unconquered 3 здобули «бронзові» медалі у баскетболі на кріслах колісних.
Про це повідомили у Федерації баскетболу України.
Кожна гра складалася з двох чвертей, що тривали по 10 хвилин. Спортсмени змішаної команди виграли у групі C на першому етапі. У цій групі також грала збірна України, яка перемогла збірну Колумбії, та потім програла Афганістан Unconquered 3.
До півфіналу вийшли тільки переможці груп. Команда Афганістан Unconquered 3 завоювала «бронзу» на цьогорічних «Іграх Нескорених». До складу змішаної команди ввійшли ветерани Афганістану й ветерани з інших країн.

Читайте також: Готові досягати вершин навіть після поранень: це українські військові, які зійшли на Кіліманджаро
Про українців у команді
Артур Милін — солдат ЗСУ та ветеран з Києва. Він отримав поранення у жовтні 2022 року під час бойового завдання на Донеччині. Як вказують у Федерації баскетболу України, чоловік хотів бути прикладом для інших та довести, що життя після важкого поранення не завершується.
Пилипенко Ілля — матрос ЗСУ та ветеран, він представляв Україну, зокрема Одеську область. Чоловік отримав поранення у вересні 2022 року біля Білогірки на Херсонщині.
«Вранці ти йдеш грати баскетбол на кріслах колісних з командою, з якою ніколи не бачився та не знаєш, звідки вони і як грають. Йдеш з єдиною думкою — отримати задоволення від гри, від процесу та весело провести цей день. А ввечері тебе нагороджують “бронзовою” медаллю. Цей день залишиться надовго в моїй памʼяті. Емоції, які сьогодні я пережив, не можу описати поки словами, але скажу єдине, що це був чудовий та драйвовий день. Посмішка не сходить досі, поки пишу цей пост», — написав Ілля Пилипенко в інстаграмі.
Нагадаємо, що Ярослава Магучіх відкрила сезон 2025 року першим «золотом».
Також ми писали, що британський велосипедист вирушив до України, аби зібрати донати через UNITED24 (ФОТО).
Фото обкладинки: сайт ФБУ