Ви читаєте:
Українські хакери зірвали виступ Путіна та заблокували роботу судів РФ
3хв на читання
Назад
Українські хакери зірвали виступ Путіна та заблокували роботу судів РФ
3хв на читання

Українські хакери зірвали виступ Путіна та заблокували роботу судів РФ

20 Червня 2022, 11:51
Дмитро Журавель
Поділилися
0

Українська ІТ-армія атакувала понад 400 онлайн-ресурсів окупантів, заблокувавши роботу російських судів та зірвавши виступ Путіна.

Про це повідомили на сторінці Мінцифри в Telegram.

Наразі на кібер-фронті Україну підтримують понад 250 тисяч хакерів-добровольців з різних куточків світу. Лише протягом минулого тижня, з 13 до 19 червня, наша ІТ-армія атакувала понад 400 ресурсів окупантів.

Серед ключових результатів тижневих атак:

  • Економічний форум із виступом Путіна. Атаки на базу акредитації економічного форуму, який відбувався в Петербурзі, змусили перенести виступ Путіна на годину. Це зіпсувало його зустріч із військовими кореспондентами та зменшило кількість пропаганди.
  • Регіональні суди рф. Інформація, яка зберігається на ресурсах російських регіональних судів, кілька тижнів залишається недоступною через постійні кібератаки.
  • Сайти терористичних утворень в Україні. IT-армія вивела з ладу онлайн-ресурси терористичних утворень на тимчасово окупованих територіях України.
  • Російські ЗМІ. IT-армія продовжує стримувати пропаганду та не зупиняє «профілактичні» роботи з російськими ЗМІ.

Нагадаємо, це не перший успіх української ІТ-армії. Вже за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення волонтери поклали сайт Московської біржі. На це кібер-партизани витратили всього п’ять хвилин.

Раніше ми повідомляли, що у Львівській області планують побудувати IT-містечко для молоді та представників креативних індустрій.

Фото: з відкритих джерел.

Війна Іт-Армія Іт-Сектор Мінцифри
По темі
Читайте також

З ліцею в соціальний бізнес: старшокласники на Хмельниччині запустили міні-станцію для компостування

Щороку восени працівники Дунаєвецького ліцею мали проблему з великими обсягами листя та гілок, які потрібно було прибирати....
12 Грудня 2025
01:41
Солодкий символ Донеччини: історія Олени та традиції шишкового варення

Солодкий символ Донеччини: історія Олени та традиції шишкового варення

20 годин тому
01:40
Рятувальник з Британії став воїном в Україні

Рятувальник з Британії став воїном в Україні

20 годин тому