Суспільство
Український стенд на Каннському кінофестивалі: що покажемо цьогоріч?
Українська кіноіндустрія буде представлена національним павільйоном на міжнародному кіноринку Marché du Film, який працюватиме паралельно із 72-м Каннським міжнародним кінофестивалем. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.
Що являтиме собою павільйон України?
Український павільйон працюватиме під традиційним гаслом #UkraineIsYourDestination. Це своєрідний заклик до закордонних кінематографістів, що підсумовує мету павільйону: продемонструвати горизонт можливостей для роботи над фільмами в Україні та залучити нових партнерів.
“Представлення українського кіно на світових кіноринках є інструментом інтеграції нашої кіноіндустрії у світовий кінопростір. Це також один із стратегічних напрямів роботи Держкіно, тому цьогоріч обсяг фінансування Агентством заходів з популяризації України у світі значно зріс. Так, на роботу Українського стенду на кіноринку Marché du Film у 2019 році Держкіно спрямовує практично вдвічі більше коштів, ніж торік”, – зазначив голова Держкіно.
Читайте також: Фільм про українку переміг на кінофестивалі у Венеції
У 2019 році ключовим елементом айдентики українських стендів на міжнародних кіноринках стали мотиви робіт української художниці Марії Примаченко.
Яку інформацію надаватиме український стенд?
Іноземна кіноспільнота зможе отримати у павільйоні вичерпну інформацію про стан індустрії, аналітичні та статистичні матеріали про обсяг ринку, законодавство у сфері кінематографа, каталог українського кіно за 2018-2019 рік та каталог українських кінопродюсерів, провести зустрічі з ними, з дистриб’юторами, представниками Держкіно та українських кінофестивалів.
“Кіноринок на Каннському кінофестивалі — ключовій кіноподії Європи — дозволить представити всі можливості кіновиробництва в Україні: сервіси, локації, професійні команди та студії, фільми, готові до дистрибуції та кінофестивалів, можливості міжнародної копродукції, джерела фінансування фільмів”, — прокоментувала виконавча директорка Української Кіноасоціації (УКА).
Читайте також: Український стенд вдруге з’явиться на китайському кінофестивалі
Програму Каннського кінофестивалю буде оголошено наприкінці квітня, тоді й стане відомо, чи увійшли українські фільми до його програм.
Що покажемо на фестивалі в Каннах?
Цьогоріч Україну в рамках Cinefondation Residence представляє сценарист та режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук із проектом фільму “Памфір”.
Cinefondation Residence — це програма Каннського кінофестивалю, що покликана відкривати нові імена та допомагати молодим режисерам із розробкою проекту дебютного повнометражного фільму і пошуком французького партнера для копродукції.
Читайте також: Український кінопроект отримав грант від міжнародного фестивалю
Торік Україну в Каннах успішно представили дві стрічки. Фільм “Донбас” Сергія Лозниці, знятий у копродукції Німеччини, України, Франції, Нідерландів та Румунії, став фільмом-відкриття конкурсної програми “Особливий погляд” і отримав приз за найкращу режисуру. Фільм ісландського режисера Бенедикта Ерлінгссона “Гірська жінка: на війні”, що став результатом співпраці Ісландії, Франції та України, брав участь у програмі “Тиждень критиків” і отримав відзнаку за найкраще музичне оформлення.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі