Суспільство
Український стартап отримав понад 3 млн грн на розробку триколісного електробайка
Українська компанія Delfast Bikes отримала понад 3 000 000 гривень в рамках гранту від програми Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Про цн повідомляє ecotown.com.ua з посиланням на Аutogeek.
Як зазначається, кошти підуть на розробку та виробництво триколісного електричного велосипеда Delfast Trike з підвищеною вантажопідйомністю.
Кому підійде такий байк?
Такий транспорт зможуть використовувати працівники служб доставки.
Читайте також: У мережі показали український позашляховик «Осавул» (ФОТО)
«Актуальність такого транспорту очевидна всім. Вантажний байк для кур’єрів (і не тільки для них) – це саме те, що потрібно зараз і, схоже, буде потрібно ще довго», – зазначив співзасновник компанії з виробництва українських електробайків Delfast Данило Тонкопій.
Технічні характеристики
Максимальна вантажопідйомність електробайка складає 300 кг, де 220 кг – це безпосередньо вантаж. Delfast Trike максимально може розвити швидкість до 42 км/год.
На одній зарядці без використання педалей триколісний велосипед здатен подолати відстань в 110 кілометрів.
Головне фото: autogeek.com.ua
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі