Звяжіться з нами

Технології

Український стартап GitLab оцінили в $2,7 млрд

18.09.2019

Український стартап GitLab залучив $268 млн в рамках раунду серії E. Компанію оцінили в $ 2,7 млрд, повідомляє VentureBeat.

Що це за стартап?

GitLab – це платформа для колаборації та DevOps. GitLab планує побудувати платформу “все в одному”, яка задовольнить всі потреби розробників і позбавить їх від необхідності інтегрувати різні сервіси типу Jira, GitHub, New Relic і BlackDuck.

Читайте також: Українець заснував стартап, що перетворює голосові нотатки у текст

На даний момент у компанії близько 100 000 корпоративних клієнтів, серед яких Ask Media Group, Charter Communication, Delta Air Lines, Goldman Sachs, Ticketmaster, Nvidia і інші. Штат компанії налічує понад 800 осіб з 55 країн світу.

“Стартап можна назвати українським”

Співзасновник стартапу – харків’янин Дмитро Запорожець. Він почав займатися GitLab в 2011, маючи постійну роботу. У 2013 році до стартапу приєднався другий фаундер – нідерландський підприємець Сід Сібранджі. З цього моменту вони почали працювати над GitLab фултайм.

Читайте також: Український стартап отримав “Оскар” у світі бізнесу

Уже до початку 2015-го проєкт виріс до 10 осіб, а до осені того ж року – до 50. У цей час GitLab привернув перші інвестиції, $1,5 млн. Далі компанія росла з геометричною прогресією.

“Один засновник з України – частково це український стартап. Інший засновник з Нідерландів – частково це нідерландський стартап. Після прийшли інвестори з Каліфорнії – тепер частково це і американський стартап. Виходячи з цього я вважаю, що стартап можна назвати українським”, – каже Дмитро Запорожець.

Технології

Які українські стартапи представлять на виставці електроніки в Лас-Вегасі

Шість українських стартапів, які обрали під час Ukraine Tech Day, представлятимуть Україну на наймасштабнішій виставці електроніки CES 2020. Про це повідомляється на сторінці UVCA в Facebook.

Хто представить Україну

Effa – перша в світі екологічна зубна щітка, виготовлена з паперу та екологічно чистих матеріалів.

Читайте також: Український стартап знайшов спосіб урятувати світ від пластику

UATAG – cкляний ідентифікатор підробок.

Mosquito Control Ltd -українська інженерна компанія, яка розробляє новий інноваційний пристрій для управління комарами.

Читайте також: Українці створили гаджет, який нищить виключно комарів-самок

CamTouch – пристрій, що дозволяє перетворити будь-який проектор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів.

Читайте також: Винаходом хлопця з Луганщини зацікавилися у Microsoft

EdPro.Amperia – конструктор для проведення лабораторних робіт з електрики в школах.

Bicovery – empowering people living with Bipolar Disorder- рішення на основі машинного навчання, яке відстежує емоційний та фізичний стан людей, які живуть з біполярним розладом.

Довідково про виставку

З 7 по 10 січня 2020 року у Лас-Вегасі пройде виставка споживчої електроніки CES 2020. Цього року організаторами українського павільйону стали Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) та некомерційна організація CRDF Global.

Читати далі

Технології

Чи можна вплинути на глобальне потепління? Відповідь має український стартап

Уявіть, що газ, який є однією з головних причин посилення парникового ефекту, можна було би просто “видалити” з повітря? Звучить як сюжет з фантастичного фільму. Але ні, це технологія ідея українського стартапу Сarbominer.

Саме Carbominer переміг в національному фіналі “зелених” ідей і тепер їде в Амстердам на найбільший в світі конкурс кліматичних стартапів ClimateLaunchpad.

Його співзасновник Микола Осейко розповів:

  • хто готовий купувати у Carbominer вуглекислий газ;
  • чому український CO2 буде дешевше, ніж у конкурентів;
  • як видобуток CO2 в промислових масштабах допоможе якщо не запобігти глобальному потеплінню, то призупинити його.

 Микола Осейко

Бізнесмен та керуючий партнер консалтингової компанії в сфері HR, співзасновник Сarbominer

Має намір у промислових масштабах видобувати вуглекислий газ і продавати його тепличним комплексам. У найближчих планах – увійти у десятку найкращих стартапів за версією найпрестижнішого кліматичного конкурсу ClimateLaunchpad.

Як партнер HR-компанії заснував кліматичний стартап?

Насправді, вийшло все випадково. Наприкінці зими у домашній розмові якось перетнулися дві теми: що сучасні діти частіше хворіють, ніж хворіли ми в їхньому віці, і що вже в цьому році в Києві в районі проспекту Перемоги рівень СО2 був вищий за 600 ppm (parts per million – одиниця вимірювання концентрації або інших величин у мільйонних частках). Тоді-то я і подумав, що можливо зробити пристрій, який би знижував рівень СО2 в кімнаті або квартирі. Але виникло наступне питання – так що далі, дітей під замком тримати? З цього все і почалося.

У мене не було сумнівів в тому, що, в принципі, видобувати CO2 безпосередньо з повітря можливо, так як це вже роблять кілька стартапів – у США, у Канаді і у Швейцарії. Питання було лише в тому, щоб зробити це ефективніше, ніж вони. Через деякий час рішення було знайдене і вже в березні-квітні ми провели перші зустрічі з керівниками великих тепличних комбінатів. Ми побачили позитивне ставлення до нашої ідеї, і стало ясно, що проектом варто займатися.

Зараз в команді нас троє: Михайло Бик, який займається удосконаленням технології, Вікторія Осейко – моя дочка і головний маркетолог проекту, і я – працюю над залученням інвестицій та шукаю партнерів.

 Як виглядає робота Carbominer

Наразі ми розроблюємо промислову установку. Деталей конструкції я розповісти не можу, але для загального уявлення вона буде розміром зі стандартний двадцятифутовий контейнер для вантажних перевезень. 

Наші установки компактні – вони можуть розміщуватися прямо поруч з теплицями. Це дозволить виключити витрати на зрідження, транспортування і зберігання, так як видобутий нами газ просто подається в теплицю. Відсутність цих витрат дає нам додаткову конкурентну перевагу.

Секретна зброя для конкурентів

Технологія видобутку вуглекислого газу, що лежить в основі Carbominer, саме зараз патентується. Але скажу, що наш газ буде дешевшим, ніж у конкурентів. 

Технологія заводу Climeworks, нашого найближчого конкурента зі Швейцарії, побудована на циклічному процесі. А це неминуче призводить до високої собівартості CO2. 

У нашому випадку використовується енергоефективний безперервний процес, що забезпечує набагато меншу собівартість, ніж наразі змогли отримати конкуренти. При цьому, їхня технологія передбачає використання лише дуже великих машин – фактично, йдеться про заводи. На противагу наших компактних станцій.

Від кімнатного устаткування до заводів

Наша технологія добре масштабується і дозволяє створювати установки будь-якого розміру – від кімнатних до масштабів великого заводу. Але на сьогодні у нас є конкретна мета – створення промислового прототипу на 500 тон СО2 на рік. Це буде установка розміром із стандартний контейнер, але вона буде в змозі обслужити теплицю площею 5 га. Ми плануємо запустити її в експлуатацію в квітні 2020 року.

Залежно від типу вирощуваних культур, збільшення концентрації СО2 до 800-1200 ppm (тобто приблизно удвічі-втричі від поточного рівня в атмосфері) призводить до прискорення росту рослин на 25-50%. Для власників теплиць це дуже серйозно, бо безпосередньо веде до збільшення продажів і зростання прибутку.

Спершу ми розвивали проект на власні кошти, але вже влітку задумалися про залучення зовнішнього фінансування і подали перші заявки у кілька акселераторів, а також на конкурс бізнес-ідей ClimateLaunchpad. Де і виграли національний етап, отримавши можливість презентувати проект на всесвітньому етапі конкурсу в Амстердамі.

Для кого працюватимуть, крім теплиць?

Вуглекислий газ потрібен у багатьох сферах діяльності, окрім агробізнесу: це і сучасне нафто- та газовидобування, і засоби пожежогасіння,  і харчова промисловість (газовані напої, упаковка продуктів), і зварювальне виробництво. І, звичайно ж, не можна не згадати про трильйонний ринок з виробництва синтетичного палива: це, між нами, головна мета для всіх стартапів нашого сегменту.

Увійти в десятку кращих кліматичних стартапів світу

Звичайно ж, самої лише ідеї для перемоги в національному фіналі конкурсу «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad недостатньо, щоб завоювати лідерство. Так, до моменту національного фіналу у нас вже був готовий працюючий лабораторний прототип і ми вже проходили програму акселерації в Фінляндії.

Важлива частина успіху – це підготовка. Під час програми ClimateLaunchpad від громадської організації Greencubator нас вчили, як зачепити слухача, як максимально просто пояснити ідею і customer value proposition. Це були дуже корисні два місяці, за які ми змогли прокачати і себе, і свій проект. Можу з упевненістю радити участь всім, у кого є кліматична бізнес-ідея.

Перемога в фіналі – велика радість для нас, але ще і велика відповідальність, тому що тепер ми зобов’язані гідно представити Україну в гранд фіналі 14-15 листопада.

Ми ставимо перед собою мету увійти в десятку кращих стартапів і вважаємо, що нам це під силу. Успіх в Амстердамі, насамперед, дасть нові контакти з інвесторами, а це саме те, що нам сьогодні потрібно.

Читати далі

Технології

У Києві відмовляються від очищення води хлором: подробиці

На Дніпровській водопровідній станції у Києві відмовляться від очищення питної води хлором у 2020 році. Про це поінформували у КМДА.

Загалом для переходу на європейські, більш прогресивні технології знезараження, Києву необхідно близько п’яти років.

“Заміть рідкого хлору, щоб зробити воду з наших кранів більш якісною, у столиці вже поступово впроваджується європейські технології знезараження та очищення. Вже наступного року ми збудуємо нові потужності для знезараження на Дніпровській водопровідній станції, що забезпечує третину водопостачання Києва. Паралельно проводяться промислові випробування європейських технологій на Деснянській водопровідній станції. Вартість робіт 78 млн грн, це кошти інвестиційної програми “Київводоканалу”, – повідомили в Київміськдержадміністрації.

Читайте також: У Києві зведуть завод з виробництва діоксиду хлору

Як відомо, раніше вся вода у Києві очищувалась лише рідким хлором. Норма місячного запасу хлору становить десятки тонн і його зберігання, зокрема на станціях, розташованих у межах міста, є дуже небезпечним і затратним.

Читати далі

Технології

Сервіс TransferWise в Україні: грошові перекази з-за кордону здійснюються миттєво

Сервіс для міжнародних переказів TransferWise зменшив час проведення транзакцій в Україні. Тепер перекази з-за кордону здійснюються миттєво.

Про це повідомляє AIN.UA.

Як було раніше?

Раніше переказ коштів здійснювався в трьох часових проміжках. У більшості випадків гроші українського користувача з-за кордону приходили або того самого дня, або наступного.

Але якщо люди робили транзакцію в п’ятницю після певного часу, кошти зараховувалися лише в понеділок.

Переваги сервісу TransferWise

  • Тепер українські користувачі зможуть отримувати перекази миттєво 24/7, і банківські вихідні також не є причиною затримки.
  • Сервіс доступний для всіх українських користувачів, а не тільки клієнтів ПриватБанку.
  • Користувачі ПриватБанку можуть отримувати через TransferWise гроші в доларах і євро — для цього їм потрібна карта фізособи.

Раніше ми писали про те, що в Україні запрацював Telegram-бот для роботодавців, який шукатиме співробітників.

Читати далі

Технології

В Україні з’явиться новий дрон для сільського господарства

В Україні презентують нову флагманську модель дрона Phantom 4 Multispectral від компанії DJI. Дрон використовуватиметься для проведення обмірних робіт і для виконання завдань по точному землеробству, пише Агро-Центр, з посиланням на drone.ua.

Презентація відбудеться у рамках бізнес-форуму It-Corner 2019.

Технічні характеристики новинки

  • Дрон Phantom 4 Multispectral використовуватиметься лише у сільському господарстві.
  • Нова модель оснащена мультиспектральною камерою для моніторингу вегетаційних індексів і створення карт розподілу біомаси по полю.
  • GPS-приймач з RTK-технологією дозволяє отримувати точність зображення до одного сантиметра, а також надає можливість проведення надточних обмірних робіт зі створенням карт рельєфу полів.

Читайте також: В Україні розробили інноваційний дрон для військових

Що кажуть розробники?

“Під час одного виїзду бригади операторів дронів буде здійснюватися сканування поля, визначення проблемних зон для внесення засобів захисту рослин і одночасне створення маршрутів для дронів-обприскувачів, які виконують політ відразу ж після вильоту першого дрона”, – зазначається в повідомленні drone.ua.

Такий підхід забезпечує скорочення швидкості виконання сільськогосподарських операцій і зменшення витрат на логістику.

Нагадаємо, що Укрзалізниця почала закуповувати дрони.

Читати далі

Технології

В Україні представили модернізований БТР-70ТД (ФОТО)

ТОВ «Науково-виробнича компанія «Техімпекс» представила модернізований БТР-70ТД під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека 2019». Про це повідомляє Defense Express.

Що модернізували?

Основною перевагою модернізованого БТР-70ТД, за словами представника «Техімпексу» – це заміна силової установки з карбюраторної на дизельну.

У даному варіанті модернізації інтегровані 8-ступінчата коробка передач та німецький двигун «Deutz» потужністю 320 к.с., тоді як потужність БТР-70 складала 240 к.с. Також, був збільшений обертаючий момент в майже 2 рази, з 568 Нм до 1050 Нм.

191017 TECHIMPEX 0

Збільшено запас ходу

З огляду на сучасні умови компанія «Техімпекс» збільшила запас ходу до 1000-1100 км. Це було досягнуто завдяки зменшення розходу пального та збільшення ємкості паливного баку до 320 літрів.

191017 TECHIMPEX 2

Читайте також: В Україні розробили концепт надзвукової авіаційної керованої ракети (ФОТО, ВІДЕО)

Начальник Генерального Штабу Руслан Хомчак зазначив, що за рік можна модернізувати приблизно 18-20 машин, але ця цифра може бути збільшена в залежності від замовлення.

Раніше ми писали про те, що в Україні створили автоматичний гранатомет за стандартами НАТО.

Читати далі
Суспільство3 години тому

Шулявський шляхопровід будують і вночі (ФОТО)

NewСхід3 години тому

Мешканці Маріуполя пропонують розвивати велоінфраструктуру

Суспільство4 години тому

У Києві продовжують оновлювати вуличне освітлення: де саме?

Суспільство5 години тому

У Києві ремонтують другу чергу парку “Троєщина”: яким він буде (ФОТО)

Технології6 години тому

Які українські стартапи представлять на виставці електроніки в Лас-Вегасі

Суспільство7 години тому

До Одеси прибули патрульні катери типу Island зі США

Суспільство7 години тому

Дивіться рекламний ролик, який BMW зняла у Києві (ВІДЕО)

Суспільство8 години тому

У Краматорську капітально відремонтують основну трасу

Суспільство9 години тому

В Одесі відкрили інклюзивний дитячий майданчик (ФОТО)

Економіка9 години тому

У Львові реставруватимуть балкони в історичних будівлях міським коштом

Суспільство10 години тому

Команда школярів відкрила сортувальну станцію у Вінниці

Економіка11 години тому

Уродженець Одеси став мільярдером та потрапив до списку Forbes

Суспільство12 години тому

Дарницьку площу в Києві асфальтують і вночі (ВІДЕО)

Суспільство13 години тому

В Одесі тестують найдовший в Україні трамвай

Суспільство13 години тому

У Запоріжжі з’явився новий патріотичний мурал (ФОТО)

Суспільство14 години тому

У Києві встановили конструкцію Шулявського мосту і відкрили рух проспектом Перемоги

Технології1 день тому

Чи можна вплинути на глобальне потепління? Відповідь має український стартап

Суспільство1 день тому

Ніколи не пізно: як у Дніпрі пані за 60 стають на пуанти та вчаться балету

Суспільство1 день тому

В Україні знаходиться найбільший у світі сад кизилу

Суспільство1 день тому

Кактус у голові Джобса: українець створює вазони у вигляді голів знаменитостей

Економіка1 день тому

Стартап соцмережі для сусідів підняв $500 000

Суспільство1 день тому

У Києві відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW з елементами віртуальної реальності

NewСхід1 день тому

Поліція Слов’янська відкрила кінологічний підрозділ (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Запрацював сервіс, в якому можна дізнатися про незаконну вирубку лісів

NewСхід2 дні тому

У Театральному сквері Маріуполя висаджують нові багаторічні рослини

Економіка2 дні тому

Для осіб з інвалідністю планують додатково виділити майже 787 мільйонів

Технології2 дні тому

У Києві відмовляються від очищення води хлором: подробиці

Суспільство2 дні тому

На Миколаївщині виготовлятимуть кераміку в ольвійському стилі (ВІДЕО)

Технології2 дні тому

Сервіс TransferWise в Україні: грошові перекази з-за кордону здійснюються миттєво

Суспільство2 дні тому

На Прикарпатті відкриють парк Льодовикового періоду

Суспільство2 дні тому

На Рівненщині біля кордону з Білоруссю встановили величезний тризуб (ФОТО)

Суспільство2 дні тому

З України до Італії відкриваються 5 дешевих авіарейсів

Технології2 дні тому

В Україні з’явиться новий дрон для сільського господарства

Суспільство3 дні тому

Чи можна в Україні вивчити японську? Досвід засновниці школи + міні-словник

Суспільство3 дні тому

У Києві добігає кінця ремонт Кільцевої дороги

Суспільство3 дні тому

У Чорному морі відбулися військові навчання за стандартами НАТО (ВІДЕО)

NewСхід3 дні тому

До Маріуполя продовжують прибувати нові автобуси

Суспільство3 дні тому

Уряд підтримав законопроєкт про обмеження обігу пластикових пакетів

Суспільство3 дні тому

У Києві капітально відремонтують Столичне шосе

Технології3 дні тому

В Україні представили модернізований БТР-70ТД (ФОТО)

Технології3 дні тому

Українці створили гаджет, який нищить виключно комарів-самок

Суспільство3 дні тому

В Україні діє благодійний проєкт, який допоможе повернути зір ветеранам АТО/ООС

Суспільство3 дні тому

На Вінниччині з’явилась перша сміттєсортувальня на колесах

Суспільство3 дні тому

У другому українському місті запрацював сервіс доставки Uber Eats

NewСхід3 дні тому

У Станиці Луганській від КПВВ курсуватиме ще один електрокар

Технології3 дні тому

Як триває будівництво бетонної дороги на Миколаївщині (ФОТО)

Технології3 дні тому

Український стартап знайшов спосіб урятувати світ від пластику

Суспільство3 дні тому

Дві українки номіновані на премію Астрід Ліндґрен за внесок у дитячу літературу

Суспільство4 дні тому

У Дніпрі зникнуть маршрутки: чим їх замінять

Технології4 дні тому

В Україні створили автоматичний гранатомет за стандартами НАТО

Суспільство4 дні тому

Година польоту за 500 гривень: запустили авіарейси з Києва до Львова

NewСхід4 дні тому

На Луганщині створили інтерактивну мапу децентралізації

Технології4 дні тому

В Україні запрацював Telegram-бот для роботодавців: він шукатиме співробітників

Суспільство4 дні тому

Дивіться трейлер фільму про історію боротьби УПА

Технології4 дні тому

В Україні розробили концепт надзвукової авіаційної керованої ракети (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Київські волонтери доставлятимуть кров у лікарні на мотоциклах

Економіка4 дні тому

На реконструкцію аеропорту в Дніпрі пропонують виділити мільярд гривень

Технології4 дні тому

Український стартап VR Inn залучив $100 000 інвестицій

Суспільство4 дні тому

На Закарпатті святкуватимуть день Святого Мартина: куштуватимуть молоде вино і страви з гусятини

Технології4 дні тому

У Києві створять електронну мапу всіх парків та скверів

NewСхід4 дні тому

У Сєвєродонецьку створять IT-школу

Суспільство4 дні тому

В Україні штрафуватимуть батьків школярів, які прогулюють навчання – Кабмін

Суспільство4 дні тому

На трасі Київ-Харків завершили будівництво нового відрізка дороги (ФОТО)

Суспільство4 дні тому

У Києві відкриють Алею пам’яті українських жінок-воїнів

Суспільство5 днів тому

На лівому березі Києва облаштують зону відпочинку

Технології5 днів тому

Створили першу в усій Україні віртуальну екскурсію (ВІДЕО)

Економіка5 днів тому

В Одесі купуватимуть повністю низькопольні трамваї

NewСхід5 днів тому

У Слов’янську відбудували лікарню, яка постраждала від бойових дій у 2014 році (ВІДЕО)

Суспільство5 днів тому

У кінотеатрі “Жовтень” відбудеться прем’єра документального комунального фільму: подробиці

Суспільство5 днів тому

Як Федір із ДЦП напівмарафон пробіг і рекорд України поставив

Суспільство1 день тому

Ніколи не пізно: як у Дніпрі пані за 60 стають на пуанти та вчаться балету

Суспільство1 день тому

В Україні знаходиться найбільший у світі сад кизилу

Суспільство1 день тому

Кактус у голові Джобса: українець створює вазони у вигляді голів знаменитостей

Суспільство1 тиждень тому

Чоловік з черкаського села заробляє майже 200 000 грн на сонячній енергії

Суспільство1 тиждень тому

Учена з України здійснила унікальний математичний прорив

Суспільство1 тиждень тому

Розрахуватися за проїзд піснею: як працює перше караоке-таксі у Вінниці

Суспільство1 тиждень тому

Місія “зберегти замок”: хто піклується про українську спадщину?

Суспільство1 тиждень тому

Новатор з Маріуполя будує власну імперію заправок для електротранспорту

Суспільство4 тижні тому

100 000 грн на гектарі тютюну може заробити кожен

Суспільство4 тижні тому

Росіянин став на коліна перед матерями загиблих українських захисників

Суспільство4 тижні тому

Київський патрульний врятував життя чоловікові

Економіка1 місяць тому

Купують навіть у США: львів’янка створила успішний бізнес на тимчасових тату

Економіка1 місяць тому

Чому дерев’яна головоломка може стати візитівкою України

Суспільство1 місяць тому

Волонтерка перетворила пустир на візитівку Києва

Економіка1 місяць тому

Дівчина збудувала бізнес на якісних українських книжках

NewСхід1 місяць тому

На Донбасі чиновник сам возить дітей до школи власною автівкою

Суспільство1 місяць тому

Занедбану радянську спадщину перетворюють на арт-простір

NewСхід1 місяць тому

Як учителька з Донеччини створює етнічні українські прикраси

Суспільство1 місяць тому

Блогер влаштував полювання на привидів у старовинному українському замку (ВІДЕО)

Суспільство1 місяць тому

У пошуках Чугайстра: що приховують карпатські ліси? (ВІДЕО)

Суспільство1 місяць тому

Блогер роздає гроші за знання про Україну у Чатрулетці (ВІДЕО)

Суспільство1 місяць тому

Блогер дослідив найбільше підземне озеро в Україні (ВІДЕО)

Суспільство1 місяць тому

Сільський туризм в Україні: як вижити у 19 столітті? (ВІДЕО)

Економіка1 місяць тому

Диво-дерево: зароби свій перший мільйон на гектарі павловнії

NewСхід1 місяць тому

Як у Сєвєродонецьку змалку вчать переробляти пластик

Суспільство1 місяць тому

Українець став найкращим курсантом Королівської академії в Британії

Економіка1 місяць тому

Успішний кооператив: як на Черкащині АТОвець розвиває сільське господарство

NewСхід1 місяць тому

Яскравий Донбас: як художник із Сєвєродонецька прикрашає муралами регіон

Технології1 місяць тому

Українці розробили інноваційний вітрогенератор: він абсолютно безшумний

Суспільство1 місяць тому

Як працює перша в Україні хімікиня-рятувальниця

Суспільство1 місяць тому

Як на смітті заробити до 600 тисяч гривень на рік

NewСхід1 місяць тому

Донеччанка в Черкасах навчає жінок постояти за себе

NewСхід1 місяць тому

Як шеф-кухар з Донецька привчає Одесу до старовинної грузинської кухні

Суспільство1 місяць тому

Трансформатор медицини: як одна людина може зупинити корупцію

NewСхід1 місяць тому

Чебуреки переселенки стали символом Одеси

Суспільство2 місяці тому

Не Львовом єдиним: три “непопсові” райцентри західної України для відпочинку (ВІДЕО)

Економіка2 місяці тому

Як сім’я з Ужгородщини збирає щодня з власної плантації 250 кг лохини

Суспільство2 місяці тому

Де в Україні знаходиться унікальний лікувальний гейзер?

NewСхід2 місяці тому

84 види морозива: як переселенець відкрив унікальну джелатерію в Одесі

Суспільство2 місяці тому

Єдиний у світі лікувальний грязьовий вулкан знаходиться в Україні

NewСхід2 місяці тому

Як переселенка з Донецька розвиває кавову імперію в Борисполі

Суспільство2 місяці тому

Українська Сахара: найбільша пустеля Європи знаходиться на Херсонщині (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

“Сонячний історик”: як перший в Україні бакалавр історії із синдромом Дауна отримав роботу

Суспільство2 місяці тому

Донбас приморський: топ морських курортів на Донеччині (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Чому екстремалам варто відвідати Умань

NewСхід2 місяці тому

Як колишня вчителька відкрила кав’ярню на Донбасі

Технології2 місяці тому

Створили VR-модель української фортеці

Суспільство2 місяці тому

Зміни є! Як сильно Дніпро відрізняється від Дніпропетровська? (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Українська Ісландія: як містечко на Закарпатті заманює туристів на термальні води (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Розвінчуємо міфи: ТОП-7 стереотипних думок про Західну Україну (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Без бограча та кнедликів, або Чи реально бути веганом на Закарпатті? (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Чому Хортиця – найкраще місце для туристів в Україні (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Uber Shuttle: кінець ери некомфортного проїзду в громадському транспорті Києва? (ВІДЕО)

NewСхід3 місяці тому

На Донбасі існує унікальна крамничка, але… без продавця

Суспільство3 місяці тому

Що робить українська петриківка в американській пустелі?

Суспільство3 місяці тому

Як картопля по-уланівськи прославила Вінниччину на весь світ

Суспільство3 місяці тому

Запеклі матчі та мрії про ультрас: чим живе жіночий футбол на Черкащині?

Суспільство3 місяці тому

Італія в Одесі: як бізнеследі покинула роботу в банку та розпочала виготовляти натуральне італійське морозиво

Суспільство3 місяці тому

Справа у вині: як у містечку на Закарпатті уживається безліч культур (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Село на Рівненщині зберегло унікальну традицію – ткати серпанок

NewСхід3 місяці тому

Донеччанка відкрила веганське велокафе у центрі Києва

Економіка3 місяці тому

Українці створили зручний і поживний сніданок туриста: що в ньому особливого

Суспільство3 місяці тому

Як дівчинка з ДЦП підкорила Говерлу

Суспільство3 місяці тому

Чому ви багато втратите, якщо не поїдете на свято винограду і вина до Франківська

Суспільство3 місяці тому

Екстремальні тури: як у Кривому Розі вас перевірять на міцність духу (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Загадковий ліс та Чорне озеро: що за містика відбувається на Кіровоградщині? (відео)

NewСхід3 місяці тому

“Слов’янськ. Легенди”: місто, яке ви не знали

NewСхід3 місяці тому

У містечку на Донеччині відкрили надсучасний дитячий садочок

Суспільство3 місяці тому

Швейцарська фермерка вирощує органічні прянощі на Тернопіллі

NewСхід3 місяці тому

Підприємниця відкрила перший стоматологічний кабінет в ОТГ Донецької області

Тренди

Підтримати
ШоТам

Ти можеш підтримати нас, якщо тобі подобається те, що ми робимо для тебе.