Суспільство
Український фільм здобув головну нагороду кінофестивалю в Японії
Український фільм режисера Олени Дем’яненко “Гуцулка Ксеня” отримав Гран-прі кінофестивалю Mt.FUJI-ATAMI FILM FESTIVAL (Японія) і вийде в японський прокат. Про це повідомляє Держкіно на своїй сторінці в Facebook.
“Чудово, що перший з новітньої історії кіно український мюзикл, створений за підтримки держави, отримав міжнародне визнання”, – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Фестиваль тривав із 28 червня до 1 липня в курортному містечку Атамі, що має статус “японського Голлівуду”. На розгляд відбіркової комісії в цьому році було надіслано більше 1200 фільмів з усього світу. У програму ігрового кіно разом з “Гуцулкою Ксенею” було відібрано п’ять картин. Головний приз Atami Film Festival 2019 режисерові вручила зірка японського кіно Каорі Момої.
Романтична музична комедія “Гуцулка Ксеня” створена за мотивами однойменного твору основоположника сучасної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була заборонена. Над фільмом працювала міжнародна акторська команда: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цишкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), фрік-кабаре Dakh Daughters. Участь також брала група “ДахаБраха”.
Читайте також: Канадський режисер зняв фільм про Троєщину
За сюжетом, з Америки в Ворохту прибуває група американців з важливою місією – знайти наречену для молодого Яро. Батько хлопця залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок мільйон доларів, якщо одружиться на свідомій українці.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі