Економіка і бізнес
Українські виробники експортуватимуть до Китаю ріпаковий шрот
Китайська Народна Республіка ухвалила перелік українських виробників ріпакового шроту для експорту. Наразі до зазначеного переліку внесені чотири потужності з виробництва ріпакового шроту. Про це повідомляє agropolit.com з посиланням на Держпродспоживслужбу.
Як це стало можливим?
Зазначається, що це рішення стало результатом плідної співпраці обох сторін, в тому числі інспекційної місії Компетентного органу КНР, яка перебувала в Україні у вересні 2019 року з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом ріпакового шроту. Крім того, 27 листопада 2019 року був підписаний Протокол ветеринарно-санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту шроту ріпакового з України до Китайської Народної Республіки між Держпродспоживслужбою та Головним митним управлінням КНР. Підписання протоколу свідчило про офіційне відкриття китайського ринку для українського ріпакового шроту.
“Розширення ринків збуту та створення потужного експортного потенціалу є одним з найголовніших аспектів зовнішньоекономічної діяльності України, зокрема на виконання Експортної стратегії України, — йдеться у повідомленні.
Читайте також: На Сумщині будують завод з переробки олійних
У відомстві додають, що підприємства, які мають намір експортувати ріпаковий шрот до КНР повинні насамперед ознайомитися з вимогами цієї країни до експорту зазначеного продукту (Методичні рекомендації для державних інспекторів України та операторів ринку розміщені у розділі «Міжнародне співробітництво» — «Вимоги країн світу».
Де використовується ріпаковий шрот?
Ріпаковий шрот — вид шроту, одержуваний при екстракції з попередньо обробленого насіння ріпаку із застосуванням додаткової волого-теплової обробки. Шрот ріпаку — багате джерело мінеральних речовин, таких як кальцій, залізо, фосфор, марганець, цинк.
Завдяки одночасному високому вмістові сирого протеїну та жиру використовується для забезпечення раціонів сільськогосподарських тварин та птиці дешевим протеїном та енергією.
Фото: agravery.com
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі