Економіка
Українські бджолярі вперше отримали ліцензію на алкоголь з меду
Українські бджолярі отримали першу в Україні ліцензію на виробництво та оптовий продаж алкогольних напоїв, зокрема питного меду, повідомляють Семенівські вісті.
Що дає ліцензія?
Ліцензію отримав виробник медівки Олександр Скрипка – партнер бджільничого кластеру “Меди Межиріччя”.
“Ліцензія дозволяє реалізовувати власну продукцію не лише на виставках і ярмарках, а й у торговельних мережах”, – зазначив уповноважений представник асоціації “Кластер “Меди Межиріччя” Дмитро Логвиненко.
Що це за алкоголь?
Медівка – це дійсно унікальний продукт. Традиційний алкогольний напій, відомий ще з давніх часів. Отримується він шляхом натурального бродіння з натурального меду. Технологія дуже схожа на винну але використовується не виноградний сік, а мед або мед з додаванням соку ягід.
“Я дуже радий, що ми зараз відроджуємо народні традиції виготовлення таких напоїв. Для цього ми не тільки відновили стародавній рецепт, а й розробили технічну документацію щодо виготовлення медових напоїв”, – розповів Дмитро Логвиненко.
Читайте також: На Закарпатті створюють унікальні лікарські препарати з меду
“Меди Межиріччя” – перший агропромисловий бджільничий кластер, який було створено у 2018 році на базі приватного сільськогосподарського підприємства “Дружба” у Полтавській області.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі