Економіка і бізнес
Українські банки почали продавати валюту онлайн: подробиці
Три українські комерційні банки повідомили про те, що скористаються валютними спрощеннями Національного банку України, які набудуть чинності 7 лютого, та почнуть продавати валюту українцям через інтернет-банкінг. Про це повідомляє Громадське.
Зокрема, наразі відомо, що продаж валюти онлайн буде доступний для клієнтів ПриватБанку, Monobank та “Альфа-банку”.
Як це працює?
На даний момент купити валюту за допомогою сервісу Monobank можуть тільки користувачі банку. Однак вже з кінця лютого з’явиться можливість переводити гроші з валютної карти іншого банку.
Для обміну грошей в Monobak потрібно зайти в мобільний додаток. З пункту меню “Поповнити свою карту” вибрати гривневу карту як джерело поповнення, або ж з пункту меню “Перекласти на карту” гривневої карти вибрати одержувачем – валютну. Ввести суму переказу і підтвердити операцію.
Читайте також: В Україні вдесятеро збільшився ринок платіжних карток
Як повідомили у прес-службі Приватбанку, банк запускає онлайн-обмін валюти в Приват24 та терміналах самообслуговування. Така послуга буде доступна через інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Privat24, і сервіс обміну валют у терміналах самообслуговування.
У режимі онлайн можна буде купувати та продавати найпопулярніші серед українців валюти – євро та американський долар. Продаж валюти онлайн буде здійснюватися за поточним комерційним курсом банку без додаткових комісій.
Читайте також: Міжнародні резерви України зросли до п’ятирічного максимуму
У Приват24 та мобільному банку перезапуск сервісу онлайн-обміну валют дозволить миттєво купувати та продавати долари США та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні (у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу). Якщо в клієнта немає валютної картки, інтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в Приват24 за кілька секунд.
Для обміну готівкової іноземної валюти в терміналі самообслуговування ПриватБанку потрібно вибрати послугу «Обмін валют» у меню термінала «Банківські послуги», внести готівкову валюту та визначити картку, на яку буде перераховано гривні.
Новий режим валютного регулювання
З 7 лютого в Україні діє новий режим валютного регулювання, передбачений ухваленим законом про валюту.
Зокрема, Нацбанк дозволить поштовим відділенням проводити операції з обміну валют. Крім цього, починаючи з 7 лютого українці зможуть обміняти валюту онлайн за допомогою інтернет-банкінгу. Також спростяться валютні перекази за кордон, інвестиції українців в іноземні цінні папери та спрощення інших операцій з валютою.
Читайте також: Нацбанк України визнали найпрозорішим банком у світі
Нагадаємо, що 21 червня Верховна Рада схвалила закон про валюту. За нього проголосувало 228 депутатів. Президент підписав закон 4 липня на відкритій зустрічі влади та бізнесу.
Ухвалення закону дозволяє здійснити валютну лібералізацію, тобто призведе до значного спрощення валютних операцій українців та зніме валютні бар’єри для здійснення інвестицій закордон.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі