Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
dukat 9 dukat 9

Суспільство

Українська сільгосптехніка займає провідні позиції на ринку

Опубліковано

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» успішно презентували новинки ґрунтообробної техніки на міжнародній виставці «Зернові технології-2019» в Києві. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату 9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав великий інтерес в аграріїв.

Читайте також: Запорізький завод почав виробляти трактори


2019 підприємство запровадило нову систему сервісного обслуговування техніки зі скороченням термінів виконання гарантійних робіт.

“Ми переглянули та поліпшили не тільки технічні характеристики, оснастивши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «Лозівських машин». Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства», – зазначають у компанії.

За словами Віце-президента з маркетингу та продажу рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «Лозівські машини». Відповідно до цієї концепції з 2019 року компанія планує оновити весь парк техніки.

Читайте також: Український завод виробляє найдовшу дощувальну машину

Удосконалена ротаційна борона Дінар 6,4 також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами та зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом в аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати важка зубова борона Ліра XL і шлейф-борона Ларі. Це нове покоління знарядь, запущених в серійне виробництво.

У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор червонець, оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне в передпосівній обробці. Шляхом змінних наконечників і S-образної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе — рівне і правильно розпушене.

«Лозівські машини» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю в більш ніж 100 агроподіях в більш ніж 20 країнах світу, серед них Канада, Німеччина, Великобританія і Хорватія. Для аграрій Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтики компанія запропонувала широку лінійку універсальних знарядь для традиційного та органічного землеробства.

Нагадаємо, що цього року підприємство запровадило нову систему сервісного обслуговування техніки зі скороченням термінів виконання гарантійних робіт.

Коментарі

Військо

Литва фінансуватиме українське виробництво далекобійних дронів, зокрема «Паляницю»

Опубліковано

Україна підписала меморандум з Литвою, за яким остання у першому транші надасть десять мільйонів євро на виробництво далекобійних дронів.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони.

У відомстві зазначили, що це довгострокова угода. Це сприятиме більшим литовським інвестиціям в український ОПК.

Також у міністерстві вказали, що Литва у першому транші підтримає виробництво українських дронів DeepStrike, які атакують росії на її території.

Читайте також: У ЗСУ тестують новий зимовий одяг та білизну для жінок-військовослужбовиць

«Подякував Литовській Республіці за незмінну допомогу, яку Україна отримує у цей складний час, і особисто пану Кащюнасу за його лідерство на посаді міністра оборони. Окрім підписання меморандуму, обговорили наші ключові пріоритети на 2025 рік: підготовку та оснащення українських бригад, забезпечення боєприпасам, засобами ППО та розвиток співпраці у сфері оборонної промисловості», — сказав очільник міністерства Рустем Умєров.

Нагадаємо, що на Work.ua з’явився розділ «Перевага ветеранам»: як це працює.

Фото обкладинки: пресслужба Міноборони

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Психологічна підтримка для переселенців: в Україні запустили новий проєкт

Опубліковано

Проєкт для психологічної підтримки ВПО із Донецької області запрацював у трьох центрах: у Рівному, Тернополі та Івано-Франківську.

Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Ініціативу запустив благодійний фонд «ЯМаріуполь». Організатори вказують, що у межах проєкту люди зможуть покращити свій психологічний та емоційний стан і краще адаптуватися у нових регіонах.

У центрах переселенці зможуть відвідувати групові сесії, заняття з арттерапії та музикотерапії, а також приєднуватися до виїздів на природу.

Читайте також: Психологічна підтримка в ЗСУ: Міноборони оголосило про впровадження нової програми

Разом із тим фахівці проводитимуть культурні й освітні заходи для ВПО, а також майстер-класи з технік саморегуляції та розвитку емоційної стійкості.

Організатори очікують, що проєкт може охопити понад десять тисяч людей різного віку.

Ініціативу реалізує БФ «ЯМаріуполь» у межах проєкту «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства» спільно з БФ «Крила надії» й за підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці».

Раніше ми писали про те, що «Громади зобов’язані допомагати переселенцям»: як на Чернігівщині підтримують тих, хто втратив дім.

Фото обкладинки: Freepik

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Український трилер «БожеВільні» зібрав понад 4 мільйони гривень за три тижні прокату

Опубліковано

Дебютний трилер Дениса Тарасова «БожеВільні» продовжує привертати увагу глядачів. За три тижні прокату стрічка зібрала понад 4,1 млн грн, а її подивилися більше ніж 26 тисяч людей.

Про це повідомили у Державному агентстві з питань кіно.

Про що фільм?

«БожеВільні» занурює глядачів у похмуру реальність каральної психіатрії в СРСР 1970-х років.
Головний герой, Андрій, потрапляє до психіатричної лікарні через захоплення забороненою західною рок-музикою. Перед ним стоїть непростий вибір: співпрацювати з КДБ чи розкрити правду про тортури, які переживають ув’язнені.

Відео: FILM.UA Group

Нагадаємо, що орган із труб і уламків ракет звучатиме на вокзалі у Львові.

Фото обкладинки: фільм «БожеВільні».

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура2 дні тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...