Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Українська компанія запустила потужну лінію з виробництва підгузок (ВІДЕО)

Опубліковано

Українська компанія «Біосфера» запустила виробництво підгузків. Нову лінію була зібрали та запустили за 7 тижнів в умовах карантину повністю силами виробничої команди корпорації при дистанційному консультуванні виробника обладнання. Про це повідомляє ua-news.liga.net.

Як зазначається, лінія була придбана в італійської компанії ANDRITZ DIATEC s.r.l. Компанія входить до ТОП-3 світових лідерів, що спеціалізуються на обладнанні для виробництва гігієнічної продукції, на якому працюють Kimberly-Clark (Huggies), Ontex (Dada) та інші міжнародні гравці. Лінія встановлена ​​в Дніпрі на виробничому майданчику заводу «КПД».

Загальна сума інвестицій в проект складає 7 млн ​​євро. Продуктивність лінії – 650 підгузків у хвилину, повна потужність заводу – на рівні 18 000 000 підгузків на місяць.

Читайте також: В Україні створили серветки, що повністю розкладаються

Зо відомо про виробництво?

Виробництво очолив Роберт Дрея, фахівець з Канади з багаторічним досвідом роботи в Procter & Gamble: «Карантинні заходи, введені в усьому світі, могли серйозно порушити наші плани. Ми прийняли обладнання та чекали на фахівців з Італії, які повинні були на місці забезпечити налагодження. Але кордони закрили, тому ми могли тільки отримувати їх консультацію в режимі онлайн. У результаті наша команда не припустилася жодної помилки: ми самостійно налагодили одну з найбільш високотехнологічних ліній з виробництва підгузків у світі. Колеги з Італії, з якими ми консультувалися, не могли повірити в те, що ми це зробили в дистанційному режимі без їх особистої присутності. Завдяки віддачі та професіоналізму команди все вийшло, і я радий, що можу бути частиною запуску продукту, якість якого не викликає сумнівів».

Яка потужність?

Продуктивність цієї лінії здатна покрити 15-20% загального обсягу потреб України в підгузках. «Біосфера» розраховує досягти цієї частки ринку за кілька років.

«Ми першими серед українських компаній запустили виробництво підгузків такого рівня і масштабу, щоб забезпечити споживачів в Україні продуктом високої якості, який не поступається рівня європейських брендів – це доводять і лабораторні дослідження, і споживчі тести. Ми готували цей проект кілька років, обираючи оптимальну лінію серед світових виробників обладнання. У наших планах випускати підгузки під декількома власними брендами та виробляти власні торгові марки для великих національних мереж. Найперший бренд підгузків в категорії value for money ми презентуємо вже наступного тижня – ми виходимо з унікальною пропозицією, яка вкрай актуальна в розпал складного економічного періоду», – коментує Андрій Здесенко, засновник та CEO «Біосфери». – Це був величезний виклик для всієї команди, особливо з урахуванням карантинних умов і неможливості присутності італійців. Запуск цього проекту став втіленням накопиченого досвіду у виробництві та маркетингу та бажанням забезпечити мільйони споживачів якісним продуктом. Ми лідери на ринку товарів для дому та персональної гігієни, і зараз наша амбіція – заслужити довіру батьків до такого технологічного продукту, як підгузок made in Ukraine».

Перша партія – на благодійність

Всю першу партію підгузків – а це близько 300 000 штук – корпорація прийняла рішення спрямувати на благодійність.

За підтримки фондів «Твоя Опора», Kiddo та «Клубу Добродіїв» підгузки будуть передані соціальним службам, комунальним медустановам, багатодітним сім’ям та самотнім батькам у складному матеріальному становищі.

Хто такі “Біосфера”?

Корпорація «Біосфера» – лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Східній Європі та Центральній Азії. Сьогодні продукція компанії представлена ​​на 25 ринках, а в продуктовому портфелі корпорації більше 2000 найменувань товарів під торговими марками «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Novita, PRO service, ЛайKit та ін.

Головне фото: ua-news.liga.net

Коментарі

Суспільство

В Ірпені врятували червонокнижних кажанів під час утеплення багатоповерхівки (ФОТО)

Опубліковано

У багатоповерхівці на вулиці Полтавській, 61 в Ірпені виявили цілу колонію кажанів під час капітального ремонту фасаду. Роботи довелося зупинити, адже вони загрожували життю рукокрилих.

Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.

Як відбувалася рятувальна операція

Мешканці будинку, побачивши знахідкою, звернулися до депутатки по допомогу. Антонюк розповіла, що спочатку сумнівалася в можливості порятунку, але командна робота принесла успіх.

На місце оперативно прибули фахівці Українського центру реабілітації рукокрилих. Завдяки підтримці підрядної організації, яка надала будівельну люльку, вдалося обстежити фасад і безпечно вилучити 44 кажанів. Тварин оглянули й перевезли до спеціального місця, де вони перебуватимуть до весни.

Читати також: У Києві відреставрують «Будинок з комахами», збудований у 1893 році (ФОТО)

Чому це важливо

Євгенія Антонюк нагадала, що всі види кажанів в Україні занесені до Червоної книги й є рідкісними. Подібні випадки потребують оперативного реагування, адже рукокрилі відіграють важливу роль в екосистемі.

Фото: виставлено на фейсбук-сторінки Євгенії Антонюк

Український центр реабілітації рукокрилих закликає мешканців Києва та області звертатися до них у разі виявлення кажанів, особливо якщо їхньому життю щось загрожує. Залишити повідомлення можна на сайті центру.

Нагадаємо, що у Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз».

Фото обкладинки: виставлено на фейсбук-сторінки Євгенії Антонюк.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві демонтують 47 радянських та російських символів

Опубліковано

У столиці розпочинають демонтаж пам’ятних об’єктів і декоративних елементів, які несуть у собі радянські й російські наративи.

Про це повідомила Ганна Старостенко, заступниця голови КМДА.

Які об’єкти демонтують повністю

До списку увійшли 27 об’єктів, які підлягають повному демонтажу. Серед них:

  • пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
  • пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
  • постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
  • меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
  • зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.

Читати також: У Києві відреставрують «Будинок з комахами», збудований у 1893 році (ФОТО)

Корекція споруд

Ще на 20 об’єктах планують замінити тексти, вилучити пропагандистські елементи або адаптувати українською мовою. Наприклад:

  • цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
  • російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
  • монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.

Нагадаємо, що на Київщині відкрили новий гуртожиток для ВПО з п’яти областей (ФОТО).

Фото обкладинки: Francisco Anzola (Flickr).

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві відреставрують «Будинок з комахами», збудований у 1893 році (ФОТО)

Опубліковано

У КМДА прийняли проєкт реставрації будинку на вулиці Володимирській, 93. Він розташований у Голосіївському районі Києві, а знають його як «Будинок з комахами» Марії Станіславської.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Марина Соловйова, передають у міській адміністрації.

Як реставруватимуть пам’ятку

Під час перших етапів робіт реставратори захистять будинок від руйнування. Після цього його вже почнуть відновлювати.

Читайте також: У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

«Збереження історичних пам’яток – це не лише питання архітектури, а й нашого культурного обов’язку перед наступними поколіннями. Реставрація житлової будівлі на Володимирській, 93 — це важливий крок для збереження автентичності Києва. Концепція, яку було представлено, враховує збереження ключових історичних елементів пам’ятки та забезпечує її подальшу інтеграцію в сучасне життя міста», — зазначила Марина Соловйова.

Цей прибутковий будинок внесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України у червні 2023 року.

Нагадаємо, що столичному театру на Подолі присвоїли ім’я його засновника: що про нього відомо.

Фото: вебсайт КМДА

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура22 години тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...