Суспільство
Українська компанія оновила і додала нові функції до прицілів бронетехніки
Українська компанія TRIMEN провела модернізацію оптичних прицілів ТКН-1ЕТ та ПП-61ЕТ, які використовують на бронетехніці, зокрема на БРДМ-2, БТР-70 та БТР-60.
Про це повідомили в Українському мілітарному порталі.
Прицільна стрільба і вдень і вночі
Зазначається, що у танковому командирському оглядовому приладі ТКН-1ЕТ та перескопічного прицілу ПП-61ЕТ встановлені електроно-оптичні перетворювачі (ЕОП) нового покоління gen III+.
Читайте також: Львівський бронетанковий завод передав армії модернізовану військову техніку
Дана модернізація підвищила тактико-технічні характеристики прицілу і дала можливість вести прицільну стрільбу у будь який час доби.
Фіксування об’єктів на більшій відстані
Введення ЕОП на ТКН-1ЕТ дозволило підвищити виявлення вночі наземного об’єкту у пасивному режимі на відстанях не менше 600 метрів, порівняно ТКН-1 до модернізації в нічному режимі з прожектором ОУ-3Г становила до 400 метрів.
Читайте також: Українські десантники отримали новітні БТР
Перескопічний приціл ПП-61ЕТ, що до модернізації не мав нічного режиму роботи, також отримав можливість виявляти наземні об’єкти на відстанях до 600 метрів, вдень – не менше 2000 метрів.
Для обох прицілів рівень освітлення – до 5х10-³ Лк.
Час безперервної роботи становить 6 годин.
У випадку засвітки може відбутися короткочасна втрата зображення до 0,5 секунд з самостійним швидким відновленням без наслідків для роботоздатності.
Нагадаємо, українські танки і бронетранспортери представили на військовому параді в Таїланді.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі