Суспільство
Українська авіакомпанія отримає літак нового покоління
На заводі Boeing в Рентоні (США) завершили складання першого 737 MAX 8 для авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ). Літак вже викотили з лінії фінального складання, повідомляє ЦТС.
Перше, що повинні зробити виробники – провести заводські випробування повітряного судна і тільки після цього воно буде відправлено на фарбування і передано замовнику. Новий літак повинен увійти до складу флоту МАУ вже цієї весни. Всього очікується поставка трьох таких літаків.
Читайте також: Державний завод почав ремонтувати літаки Boeing
Раніше повідомлялося, що першою в Україні Boeing 737 MAX замовила авіакомпанія SkyUp. Саме вона в березні 2018 р. оголосила про укладення угоди на замовлення літаків нового покоління. У компанії уточнили, що домовилися про поставку двох Boeing 737 MAX 8 і трьох середньомагістральних Boeing 737 MAX 10. Загальна сума замовлення склала 624 мільйони доларів. Поставка перших п’яти лайнерів очікується в 2023 році.
Перший же Boeing 737 MAX 8, що піднявся в українське небо, належить авіакомпанії Flydubai. Літак здійснив рейс за маршрутом Дубай-Київ на початку 2018 року.
Що відомо про МАУ?
ПрАТ«Міжнародні Авіалінії України» — приватна українська авіакомпанія, що була заснована як державна компанія в 1992 та повністю приватизована в 2011. Базовим аеропортом МАУ є аеропорт «Бориспіль».
Основні напрямки — Західна Європа, Близький Схід, СНД, Азія. Виконує понад 1100 міжнародних і внутрішніх рейсів на тиждень, що сполучають міста України (Київ, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Одеса, Харків, Херсон, Івано-Франківськ, Чернівці) та понад 40 столиць і ключових міст Західної Європи, Азії, Африки й Америки, а також забезпечує стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів до більш як 3000 міст світу.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі