Катерина Садурська встановила дев’ятий світовий рекорд у пірнанні з постійною вагою без ластів. На змаганнях Deep Dominica спортсменка занурилася на 88 метрів, оновивши своє попереднє досягнення.
Про це повідомили в «Суспільне Новини».
Це вже дев’ятий світовий рекорд Садурської в цій дисципліні. Перший вона встановила у 2023 році на Vertical Blue, і відтоді покращила свій результат на 14 метрів. Лише два тижні тому українка пірнула на 86 метри на турнірі Blue Element Competition під егідою AIDA.
Для CMAS-рекордів Садурської це третє досягнення — до цього вона встановлювала рекорди на 78 метрів (2023) та 80 метрів (2024). Решту рекордів спортсменка виборювала на стартах AIDA.
Читайте також: 18-річний українець виборов «срібло» на Євро-2025 з плавання
Про спортсменку
Катерина Садурська — українська фрідайверка та колишня учасниця Олімпійських ігор із синхронного плавання. Вона є багаторазовою чемпіонкою Європи, шестиразовою чемпіонкою світу під егідою CMAS та рекордсменкою України. У вересні 2025 року спортсменка також оновила національний рекорд у пірнанні з постійною вагою в біластах — 97 метрів.
Нагадаємо, що раніше Катерина двічі за місяць ставала чемпіонкою світу з фрідайвингу.
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Мінмолоді та спорту