Суспільство
Українка екранізує роман Івана Багряного «Тигролови»: що відомо про фільм
Опубліковано
1 тиждень тому
Українська режисерка Анна Бурячкова розпочала роботу над екранізацією роману Івана Багряного «Тигролови». Проєкт буде представлений на копродукційному ринку cocoPITCH projects 2024 у рамках кінофестивалю в Коттбусі, який відбудеться в листопаді.
Про це повідомляє Vogue.ua.
Про роман
«Тигролови» — це пригодницький роман, написаний Багряним у 1944 році, з елементами автобіографії. У сюжеті йдеться про молодого українського інженера-авіатора Григорія Многогрішного, який, засуджений на 25 років, тікає з потяга до концтабору та намагається вижити в сибірській тайзі.
За ним розпочинає полювання майор НКВС Медвин.
Читати також: В Україні вийшов трейлер фільму про іноземних добровольців ГУР (ВІДЕО)
Що відомо про фільм
Фільм стане копродукцією України та Нідерландів. Сценарій до фільму напише Марина Степанська, яка також працювала над дебютним повнометражним фільмом Бурячкової «Назавжди-Назавжди».
Нагадаємо, що у Польщі відбудеться премʼєра української стрічки «Донька» про події лютого 2022-го року.
Фото: видавництво Основи.
Вам може сподобатися
-
Вийшов фільм про створення S.T.A.L.K.E.R. 2: як гра народжувалася під час війни
-
На фестивалі в Люксембурзі покажуть шість українських фільмів: список стрічок
-
В Україні вийде документальний фільм про бойових пілотів ЗСУ
-
Історії, які варто знати: 9 фільмів про захисників та захисниць України
-
Чотири українські фільми покажуть на фестивалі документального кіно в Амстердамі: перелік
-
В Україні вийшов трейлер фільму про іноземних добровольців ГУР (ВІДЕО)
Суспільство
Опубліковано
57 хв. тому04.10.2024
Безбар’єрність повинна стати новою нормою для України. Навіть маленькі дії бізнесів у цьому напрямку важливіші за бездіяльність. На цьому наголосила Вікторія Тітова, CEO урбан-бюро Big City Lab, під час події «Як українським бізнесам ставати доступними та комунікувати безбар’єрність».
Про це повідомляє пресцентр організаторів.
Захід організували агенції Havas Village Ukraine та Havas PR у партнерстві з Big City Lab, яка працює над трансформацією міст через безбар’єрний і людиноцентричний підходи.
На івенті пройшли дві дискусії: одна про те, як робити бізнеси доступними та чому це важливо, інша — про екологічну комунікацію безбар’єрності. Участь у обговореннях взяли Євген Мушкін (ВДНГ), Олеся Жулинська («ПриватБанк») та Олена Плахова («Нова пошта»). Модерувала дискусії Дар’я Черкашина, СЕО Havas PR.
«Безбар’єрність не обмежується законодавством. Це вимагає багато роботи. Як показує наш досвід співпраці з бізнесами та держустановами, варто починати з вхідних груп, доступних вбиралень, контрастного маркування та навігації. Кожен має зробити свою частину, щоб бути готовими зустріти всіх, хто роками нас захищає», — підкреслила Вікторія Тітова.
Читати також: Київ робить пішохідну інфраструктуру безбарʼєрною: результати та подальші плани
Учасники обговорили досвід українських бізнесів у впровадженні доступних рішень. Євген Мушкін розповів про новий доступний урбан-парк на території ВДНГ та пандуси до об’єктів.
«Кожен бізнес має визначити, навіщо йому безбар’єрність. Для когось це — піар, для когось — комфорт для співробітників. Але для впровадження справжніх змін потрібно бути чесними із собою», — зазначив Євген.
Олеся Жулинська поділилась досвідом «ПриватБанку» щодо відеоконсультацій жестовою мовою, а Олена Плахова розповіла про перше безбар’єрне відділення “Нової пошти” і важливість інвестицій у підтримку безбар’єрності.
Серед слухачів були представники українських і міжнародних компаній, таких як Visa, McDonald’s, Work.ua та Sense Bank, які мали можливість поставити питання спікерам.
Нагадаємо, що «Укрзалізниця» модернізувала ще 4 плацкартні вагони: що саме оновили.
Фото: Big City Lab.
Коментарі
Суспільство
Опубліковано
1 годину тому04.10.2024
Food Train Укрзалізниці вже приготував 1 000 000 порцій їжі для українців і не зупиняється на досягнутому. Цей унікальний поїзд працює в регіонах, де немає світла, води та стабільної логістики, але де є потреба в смачній та якісній їжі.
Про це повідомляє УЗ.
«Ми продовжуємо виконувати свою місію підтримки українців під час повномасштабного вторгнення завдяки нашим друзям і партнерам із Фонду Говарда Баффета (The Howard G. Buffett Foundation), які фінансують роботу цього поїзда», — кажуть у пресцентрі Укрзалізниці.
Нагадаємо, що «Укрзалізниця» модернізувала ще 4 плацкартні вагони: що саме оновили.
Також ми повідомляли, що «Укрзалізниця» створила зручний сайт для ветеранів та ветеранок: чим він корисний.
Фото: УЗ.
Коментарі
Суспільство
Опубліковано
2 години тому04.10.2024
У бібліотеці Успенського собору Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» відкрили виставку «Мазепіана у музейних зібраннях та приватних колекціях України».
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства культури та стратегічних комунікацій.
Виставка присвячена 315-м роковинам від дня смерті одного з найвизначніших гетьманів України та дипломата Івана Мазепи.
Експонати виставки
Експозиція об’єднала унікальні артефакти, багато з яких вперше представлені широкому загалу:
- портрети Івана Мазепи;
- наукові та популярні видання;
- оригінальні машинописи відомих поетичних творів, присвячених Мазепі;
- художні альбоми та інші.
Представлені експонати включають рідкісні артефакти з «Музею-архіву преси», який заснував український журналіст та історик Вахтангом Кіпіані. Експонати раніше були у приватних колекціях відомого києвознавця Віктора Кіркевича та інших дослідників і колекціонерів.
Читайте також: На Хмельниччині відкрили виставку «Слава Героям», яку ініціювали учні художньої школи (ФОТО)
Постать Івана Мазепи
«Від часів російської імперії та до сьогодні образ Мазепи трактувався по-різному. Для імперських режимів він був “зрадником” і “кривоприсяжником”, а для українців — символом прагнення до самостійності та незалежності. Ця постать залишається ключовою для розуміння нашої національної ідентичності, особливо в умовах сучасних викликів», — підкреслила кураторка виставки, докторка історичних наук, професорка Ольга Ковалевська.
На виставці можна простежити, як ідеї мазепинства не тільки вплинули на історичний розвиток України, але й відіграють свою роль у боротьбі за свободу України сьогодні.
Проєкт реалізовали завдяки співпраці Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького та Панаса Саксаганського, Національної історичної бібліотеки України, а також приватних колекціонерів.
Експозицію можна відвідати з 4 жовтня до 29 листопада 2024 року за попереднім записом та в супроводі кураторки виставки Ольги Ковалевської.
Кураторські лекції проходитимуть щопʼятниці о 16:00.
Нагадаємо, що У Львові розпочали 35-й міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев».
Фото: пресслужба МКСК
Коментарі
Шопочитати
Почав вчити інших у 17 і вже заробив мільйон. Як працює одна з найбільших онлайн-шкіл для підлітків
У свої 17 років Ілля Літун з Чернівців відмовлявся від прогулянок з друзями, а весь...
Заробив понад 7 тисяч гривень за кілька днів. Як юні «підприємці» продають малюнки на ОLХ
За запитом «намалюю вашого улюбленця» на OLX від початку вересня зʼявилася вже майже сотня оголошень...
Зробили будинок енергоефективним: 5 рішень ОСББ, що допомогли зменшити витрати на опалення
Ще задовго до початку повномасштабної війни Україна взяла курс на європейську енергоефективність. Об’єднання співвласників багатоквартирних...
«Підйомні» для киян та пекельна БЗВП: досвід рекрутингу до війська головреда ШоТам Сергія Колеснікова
27 червня Сергій завершив робочі справи, зідзвонився через відеозв’язок з усіма друзями, зібрав речі та...
Коментарі