Технології
Україна замовила 120 протикорабельних крилатих ракет “Нептун”
Державне замовлення на крилаті ракети Р-360, що входять до складу нового українського берегового протикорабельного комплексу “Нептун” (РК-360МЦ “Нептун”), становить 120 одиниць.
Про це повідомив директор з корпоративних прав та інвестиційних проектів ВАТ “Мотор Січ” Володимир Семенов, передає Defense Express.
“Ось створили ракету “Нептун”. Чудово відстрілялися… Держзамовлення (на крилаті ракети Р-360 – ІФ) на сьогодні 120 штук”, – сказав він, виступаючи під час круглого столу в Торгово-промисловій палаті.
Семенов також додав, що “Мотор Січ” виробляє для цих ракет основний двигун. У виданні припускають, що йдеться про малогабаритні двоконтурні турбореактивні двигуни МС-400 або модернізовану версію Р95-300, яку раніше використовували на старих ПКР Х-35.
Читайте також: Україна будує повітряну платформу для крилатої ракети “Нептун”
При цьому представник “Мотор Січі” зазначив, що виробничі можливості ДККБ “Луч” (входить до держконцерну “Укроборонпром”) дають змогу виготовляти близько 50 таких ракет на рік, оскільки це не серійне підприємство, а конструкторське бюро.
Раніше ракетний комплекс РК-360МЦ “Нептун” пройшов вогневі випробування на одному з військових полігонів на Одещині. Під час стрільб перевірялась робота цілої низки нововведень у конструкцію крилатої ракети Р-360.
Що відомо про зброю?
Це – українські ракети, які створені українськими конструкторами і вироблені на підприємствах українського оборонно-промислового комплексу.
Модернізована ракета “Нептун” має більший радіус дії. Зокрема, в кінці 2018 року ракета влучила у ціль за 280 км.
Читайте також: В Україні успішно випробували модернізований ракетний комплекс
Дальність польоту ракети до 300 км, вона здатна вражати наземні та морські цілі, а головне її призначення знищення кораблів противника.
“Нептун” – комплекс з протикорабельними крилатими ракетами розробки Державного Київського конструкторського бюро “Луч”.
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі