Українська команда розробників Kitrumпрезентувала систему Chameleon, яка шифрує та дешифрує аналоговий відеосигнал. Це захищає відео від небажаного перегляду.
Про це повідомляє Senior Project Manager компанії та FPV-волонтер Іван Овчарик.
Чому це важливо
Аналогові відеосигнали з дронів зазвичай відкриті. Це дає ворогу можливість отримувати зображення з камер БпЛА та визначати місце зльоту для подальшого обстрілу.
Розробка вирішує цю проблему та перетворює сигнал на нерозбірливий для сторонніх. Тепер відео можуть бачити лише ті, хто має відповідний дешифратор або наземну станцію.
Система підходить для використання з дронами, наземними системами, ретрансляторами, камерами відеоспостереження та іншими технічними засобами.
Нагадаємо, що українці створили офлайн-соцмережу для спільних активностей.
Як вказує міський голова, шанс аварії на перехресті зі світлофором, який не працює, збільшується на 25%. «Безперебійна робота світлофорів допоможе уникнути аварій і створить безпечні умови для пішоходів»‚ — додав Маркушин.
Роботи виконала підрядна організація «Комплексні інженерні системи». Працівники провели резервні лінії та встановили автоматику. КП «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”» замовило ці роботи коштом місцевого бюджету.
Нагадаємо, що Київщина отримала мобільні котельні для лікарень і шкіл.
Також ми писали, що «Укрзалізниця» відремонтувала потяг Київської кільцевої електрички (ФОТО).
З допомогою електронного підпису вже давно можна подати документи до школи, купити квитки до театру чи авторизуватися на державних порталах. Команда, що працює над КЕПом, хоче зробити його ще простішим і зручнішим, тому запускає опитування для користувачів.
Українська компанія Uklon може додати до свого застосунка новий сервіс — автобусні перевезення.
Про це в інтерв’ю Forbes розповів співзасновник компанії Сергій Смусь.
Як працюватиме сервіс
Новий формат планують реалізувати як маркетплейс, який об’єднає автобусних перевізників. За словами Смуся, пасажири зможуть обирати перевізників за рейтингами та відгуками інших користувачів, що зробить подорожі зручнішими та надійнішими.
На початку Uklon зосередиться на найпопулярніших маршрутах. Серед закордонних напрямків особливу увагу приділили Польщі, з якої планують почати. З часом компанія розширить перелік напрямків як в Україні, так і за її межами.
Нагадаємо, що український стартап створює кабінет для психологів, щоб оцінювати ментальний стан військових.
Коментарі