Ви читаєте:
Україна і США розроблятимуть потужний безпілотний бомбардувальник
3хв на читання
Назад
Україна і США розроблятимуть потужний безпілотний бомбардувальник
3хв на читання

Україна і США розроблятимуть потужний безпілотний бомбардувальник

25 Лютого 2019, 09:00
Галина Мельник
Поділилися
0

Представники України візьмуть участь у розробці нового безпілотного бомбардувальника компанії Science Technology (Саудівська Аравія). Про це повідомляє онлайн-видання Defence Blog.

Спільно з українцями працюватимуть розробники з Південної Кореї та США.

Science Technology розкрила плани  щодо розробки нового БПЛА великої дальності (UCAV)  на міжнародній виставці IDEX 2019, що проходила в Абу-Дабі до 21 лютого.

Які переваги безпілотника?

Основною перевагою нового безпілотного бомбардувальника є використання новітніх передових технологій, відносно низька вартість і вільний доступ до ринку.

Читайте також: В Україні вироблятимуть корейські агродрони

Зазначається, що проект нового БПЛА розробляється “для підтримки операцій з боротьби з повстанцями (COIN), розвідувальних та пошуково-рятувальних операцій (SAR), розвідувального спостереження і розвідки (ISR), легких точних атак, підтримки з повітря (DAS), морського патрулювання та місій з внутрішньої оборони”.

За даними компанії, новий безпілотник зможе нести протирадіаційні, протикорабельні і високоточні ракети класу “повітря-земля” і керовані бомби. Також UCAV буде оснащений бортовим обладнанням для запуску ракет з лазерним наведенням.

У Science Technology заявили, що робота над проектом “отримала схвалення з боку Збройних сил і потенційних клієнтів в регіоні Близького Сходу та Північної Африки”, де через зростання кількості та інтенсивності локальних конфліктів очікується збільшення парку літаків UCAV з десятків у 2018 році до 700  – у 2028 році.

По темі
Читайте також

«Захотілося, як у дитинстві»: киянка зробила халабуду у квартирі, і тепер вдома на 10°C тепліше

У квартирі Євгенії Мартинюк +23°C, хоча опалення тут немає вже тиждень. Коли заходиш з вулиці, де вночі...
3 Лютого 2026
01:05
Пройдіть тест — перевірте свої знання української

Пройдіть тест — перевірте свої знання української

19 годин тому
01:24
Чому важливо робити мобільні застосунки доступними

Чому важливо робити мобільні застосунки доступними

19 годин тому
Як в автомайстерні облаштували робоче місце для працівника з інвалідністю
04:21

Як в автомайстерні облаштували робоче місце для працівника з інвалідністю

Руслан Задорожний втратив на війні руку, через що декілька місяців не міг знайти роботу — компанії не готові були брати працівника з…
4 Лютого 2026
Загальнонаціональна хвилина памʼяті

Ця хвилина — для тих, хто міг стати одним із героїв наших добрих новин та історій, але натомість став ціною свободи.

Сайт #ШОТАМ «зупиняється», аби вшанувати захисників і захисниць, які полягли в бою, полонених, яких було закатовано в неволі, цивільних, які стали жертвами російських злочинів.

Закликаємо вас зробити те саме, бо памʼять — це дія. І вона починається з хвилини мовчання.