Ви читаєте:
У Вінниці запускають мистецьку онлайн-платформу «Синє Вухо»
3хв на читання
Назад
У Вінниці запускають мистецьку онлайн-платформу «Синє Вухо»
3хв на читання

У Вінниці запускають мистецьку онлайн-платформу «Синє Вухо»

15 Квітня 2020, 13:00
Галина Мельник
Поділилися
0

У Вінниці запрацює мистецька онлайн-платформа «Синє Вухо». Як повідомляє видання Veжа, платформа транслюватиме у прямих ефірах музику, поезію та цікаві розмови митців з Вінниці та з усього світу.

Як працюватиме «Синє Вухо»?

Онлайн платформа, або як звуть її творці – «підземний човен» «Синє Вухо» працюватиме цілодобово, доєднатися до неї зможе будь-хто через програму відеозв’язку.

Ініціаторами платформи є вінницький поет, художник та бард Віктор Байрак, а також композитор, музикант та мультиінструменталіст Костянтин Бушинський («Очеретяний кіт», «Пропала Грамота», «Voloshyna & Bushiko» і т.д.)

Як розповіли ініціатори платформи в ефірі «Суспільного», музика буде центральним елементом цілодобового ефіру, але окрім цього платформа передбачає цікаві розмови на абсолютно різну тематику – фізику, математику, бізнес та інше. В інший від розмов час буде грати або жива, або записана музика.

Як розповів Костянтин Бушинський, назва «Синє Вухо» є відсиланням до культового джазового клубу “Blue note” (“Синя нота”), а також однойменного американського музичного лейблу та джазового ладу.

Фізично студія розташовується у вінницький кав’ярні Синій Кактус, де буде функціонувати з урахуванням усіх карантинних обмежень та правил.Наразі організатори працюють над облаштуванням студії. До ефіру можна буде долучатися через програму “Zoom”, анонси та посиланням з паролем на конференцію публікуватимуть на фейсбук-сторнці, в ютубі та телеграм каналі #SYNJEVUHO.

Вінниця Мистецтво
По темі
Читайте також

Дизайн шпалер, організація простору та монтаж: досвід українок, які заробляють від $1500 на місяць

Вийти на дохід від $1500 на місяць в Україні можливо не лише в ІТ чи великому бізнесі....
30 Січня 2026
00:39
Перший український ветеран з чотирма ампутованими кінцівками, який став на лижі

Перший український ветеран з чотирма ампутованими кінцівками, який став на лижі

15 годин тому
01:05
Звукоінженер паяє дрони для свого підрозділу

Звукоінженер паяє дрони для свого підрозділу

15 годин тому
«СТВОРЮЙ!»: «(не)жіночі бізнеси» — від ліфтів до системи каналізацій
04:06

«СТВОРЮЙ!»: «(не)жіночі бізнеси» — від ліфтів до системи каналізацій

Юлія продає будинки на колесах у 25 країн, Олена виготовляє сучасні каналізаційні системи, а Наталія встановлює ліфти по всьому Прикарпаттю. Всі вони…
1 Лютого 2026