Суспільство
У центрі Вінниці облаштовують 300 додаткових паркомісць (ФОТО)
У середмісті Вінниці планують облаштувати близько 300 додаткових паркомісць. Роботи вже стартували: працівники КП «Вінницька СМЕД ОДР» встановлюють відповідні дорожні знаки, повідомляє пресслужба міськради.
Де будуть парковки?
Зазначається, що відділ паркування провів інвентаризацію щодо можливості облаштування додаткових паркомісць, як результат, вони з’являться по вулицях Соборній, Городецького, Пушкіна та інших.
“Загалом завдяки цьому ми матимемо змогу збільшити їх кількість, наприклад, лише в центрі на близько 300 паркомісць. Сьогодні працівники комунального підприємства замінюють знаки щодо заборони зупинки та стоянки транспортних засобів на знаки, які дозволяють паркувати свої автомобілі. Ми спеціально вибрали місця, які не зашкодять руху громадського транспорту, та погодили їх з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області”, – каже директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Михайло Варламов.
Читайте також: Львів отримав три нові евакуатори вартістю 2,3 млн грн кожен
Для водіїв з інвалідністю й автомобілів таксі
Знаки виготовляються КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху».
Як розповів виконуючий обов’язки директора КП «Вінницька СМЕД ОДР» Сергій Чернов, згідно з державними стандартами на кожній станції передбачається не менше 10 % місць для людей з інвалідністю.
«Зараз встановлюють знаки на ділянці по вулиці Соборній поблизу перехрестя з вулицею Артинова, тут передбачено місця для людей з інвалідністю, а також для автомобілів таксі», – каже Сергій Чернов.
Нагадаємо, що для того, щоб допомогти водіям визначитись із місцем для паркування, на мапу міста, що на офіційному сайті Вінницької міської ради,vmr.gov.uavmr.gov.ua
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі