Економіка і бізнес
У сільраді на Дніпропетровщині роздають гроші від експерименту з криптовалютою
Криптовалютний експеримент у Єлизаветівській сільраді на Дніпропетровщині дав перший результат: сільський голова видає членам тергромади по 100 гривень бонусів. Про це повідомляє Укрінформ.
“У приміщені Єлизаветівської сільської ради всім членам тергромади, які проживали, мали право голосу та були прописані в с. Єлизаветівка станом на 1 січня 2015, буде видано по 100 грн на одну людину. Як бачите, криптовалютному експерименту, започаткованому мною та нашою сільрадою, немає ще й року, але є гарна теденція та перший результат”, – пояснив сільський голова Максим Голосний.
Як він зазначив, за перший день свої бонуси отримали 160 членів тергромади. Надалі бонуси видаватимуться в щопонеділка.
Читайте також: Сільська ОТГ на Вінниччині запускає власні автобусні маршрути
Ці бонуси – це соціальні дивіденди, які були згенеровані в рамках криптовалютного експерименту без залучення бюджетних коштів. Голова сільради висловив припущення, що “прості люди, з посмішкою отримавши цей маленький бонус, придбають щось незаплановане до новорічного столу”.
Що роблять у селі з криптовалютою?
У селі Єлизаветівка Дніпропетровської області громада на чолі з креативним сільським головою Максимом Голосним, пішли на унікальний для України експеримент – інвестувати позабюджетні кошти громади в криптовалюту.
Сільському голові сесія сільради дозволила одноосібно здійснювати операції з криптовалютою в інтересах територіальної громади без залучення бюджетних коштів.
Єлизаветівці інвестуватимуть в Cardano, Ripple, ІОТА і Bitcoin.
Експеримент буде діяти до 2023 року. Право на участь в ньому отримали всі, хто прописаний в Єлизаветівці.
Що таке криптовалюта?
Криптовалюта — це цифровий засіб платежів, захищений від підробки, копіювання та змін. У кожної віртуальної “монети” є свій унікальний номер, операції з криптовалютами здійснюються анонімно з використанням спеціальних ключів.
Інформація про транзакції зазвичай доступна у відкритому вигляді. Так, у біткоіну, найпопулярнішої криптовалюти, інформація являє собою безперервний ланцюжок з блоків операцій, де в кожному наступному блоці прописуються дані попереднього блоку, що забезпечує безперервність такого ланцюжка.
Криптовалюти створюються та перебувають в обігу без будь-якого внутрішнього або зовнішнього адміністрування, не мають єдиного центру управління та фізичного втілення. Через це ставлення до цифрових валют дуже різне, єдиної думки про їх економічну суть та юридичний статус поки немає.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка і бізнес
Шлях до успіху
Розвиток своєї справи в кіно та рекламі
Коментарі
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Коментарі