Суспільство
У невеликих містах та селах покажуть українське дитяче кіно
В Україні вперше відбудеться кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно». Покази триватимуть з листопада по 20 грудня 2019 року, інформує у фейсбуці Держкіно.
Кому буде цікаво?
Фестиваль орієнтовано на широку глядацьку аудиторію – перш за все, в невеликих містах та селах, у яких немає можливості влаштовувати кінотеатральні покази.
Безкоштовний та легальний доступ до фільмів надається для показів у рамках кіноклубів, дискусійних клубів, позакласних занять та шкільних уроків. Усі картини представлені в українській озвучці.
Як долучитися?
Для участі запрошуються всі охочі – для цього необхідно заповнити заявку на сайті «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа»: https://bit.ly/34YOiM1. Заявки на проведення показів приймаються до 20 грудня 2019 року.
У програмі кіноклубного фестивалю – анімаційний фентезі-фільм Микита Кожум’яка Манука Депояна, сімейний комедійний мюзикл Анатолія Матешка Кінофільм “Трубач”, пригодницький біографічний фільм Іван Сила / Strong Ivan, анімаційний казково-пізнавальний серіал Моя країна – Україна та добірка найкращої української анімації від студії «УкрАнімаФільм» – від класики, на якій виросло не одне покоління дітей («Капітошка», «Як Петрик П’яточкін слоників рахував»), до нових робіт українських режисерів, які представляють країну на міжнародних кінофорумах. Крім того, в рамках фестивалю глядачі зможуть оцінити 30 фільмів-фіналістів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми, від Совеня Чарлі – Чілдрен Кінофест.
Проєкт втілено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі