Суспільство
У мережі збирають кошти на книжку «Підгузки зайві!»
На «Спільнокошті» громадська організація Zero Waste Lviv запустила краудфандингову кампанію, щоб видати книгу «Підгузки — зайві» канадійки українського походження. Книга розповідає про прості способи, які допоможуть привчити дитину до горщика і є зовсім новою на українському ринку книговидання. За сто днів команда має зібрати 220 тисяч гривень.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
«Підгузки — зайві» — це переклад книги «Lose the diapers» Марії Качмар, яка успішно продається на Amazon’і ось вже три роки.
Zero Waste Lviv за сто днів має зібрати 220 тисяч гривень, щоб перекласти та видати цю книгу у трьох форматах: онлайн, на папері та в аудіо.
Книга презентує:
- структурований та вичерпний огляд поширених методів привчання до горщика,
- основи біології немовлят,
- історію появи та популярності одноразових підгузків,
- перелік альтернатив одноразовим підгузкам і власне альтернативний метод привчання до горщика.
Описаний в книзі метод, сформувала та апробувала авторка Марія Качмар, перевірила на власному досвіді також перекладачка Люба Бокало зі своєю донькою.
Тому цей спосіб не тільки зекономить сімейний бюджет, але і збереже нерви батьків, бо коли дитина «вступить» у кризові періоди свого розвитку, буде вже впевнено користуватись горщиком.
«Книга «Lose the diapers» є систематизацією інформації про раннє привчання до горщика. Я успішно, просто та легко рано привчила своїх доньок до горщика. А ще переконалася на досвіді багатьох мам та зібрала наукові докази щодо функціонування тіла та природного розвитку малюка. В цьому підході цілком можливо поєднати користь для дитини і зручність для батьків», — каже авторка книги Марія Качмар.
Читайте також: Україна потрапила до топ-20 країн за Всесвітнім рейтингом благодійності
Батьки освоївши такий підхід, зможуть швидше прибрати підгузки з життя дитини. Тим самим зменшать свої витрати і не продукуватимуть так багато сміття. Адже використані підгузки — це тверді побутові відходи, які не переробляються.
«У перші місяці життя дітям потрібно до десяти підгузників на день. І по два-три малечі до двох-трьох років. Одноразові засоби дитячої гігієни складають до 4% від загальної кількості твердих побутових відходів. І що найгірше — в Україні їх не переробляють, тому все потрапляє на сміттєві полігони. Крім того такі підгузки є джерелом мікропластику, а навіть біорозкладні альтернативи містять адсорбційний наповнювач, який не переробляється», — пояснює виконавча директорка громадської організації Zero Waste Lviv Ірина Миронова.
Також варто не забувати, що існує чимало альтернативи одноразовим підгузкам. До прикладу, батьки можуть використовувати багаторазові тканинні підгузки, тренувальні трусики, пеленки і поєднувати це з практикою раннього привчання до горщика.
Підтримати проект можна на Спільнокошті.
Нагадаємо, в Україні запустили платформу AskChallenge, що популяризує благодійність.
Як ми повідомляли раніше, до Всесвітнього дня бабусь і дідусів зірки здійснили мрії людей поважного віку.
Усі фото: city-adm.lviv.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі