Суспільство
У Луцьку можуть з’явитися приватні тролейбуси
У Луцьку місцева влада домовляється з приватними перевізниками і пропонує їм купувати тролейбуси для обслуговування міських маршрутів. Про це пише місцевий інформаційний сайт «Волинь.UA», передає Пасажирський транспорт.
Про можливість появи в Луцьку приватних тролейбусів заговорили під час обговорення питання про тарифи на проїзд в міському автотранспорті.
Читайте також: Кривий Ріг отримає 54 нових тролейбуси «Дніпро Т-203»
Керівник управління транспорту та зв’язку Луцької міськради розповів про можливості появи в обласному центрі Волині приватних тролейбусів.
“Крім того, що ми плануємо закупити 30 нових тролейбусів, ми ведемо переговори з бізнесом. Пропонуємо йому закуповувати тролейбуси за власні кошти і випускати на маршрути. Це заощадить міські гроші. Таким чином, ми зменшимо залежність від автобусів», – заявив Володимир Степанов.
Зауважимо, що в світовій залізничній практиці досить часто зустрічаються випадки, коли приватні оператори користуються державною інфраструктурою, оплачуючи власнику за електроенергію для електровозів і за користування. Однак у разі тролейбусного руху практики подібних рішень немає.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі