Суспільство
У Львові затвердили Кодекс етичної поведінки посадовців
У Львові виконком прийняв рішення про затвердження Кодексу етичної поведінки посадових осіб та працівників виконавчих органів мерії, її установ, організацій та комунальних підприємств. Про це повідомляється на сайті міськради.
Проєкт поданий на розгляд повторно — після відкритих громадських обговорень та з урахуванням усіх проговорених і погоджених пропозицій. Прийняття такого кодексу — це прецедент, адже більшість міст в Україні такого документу не мають.
«Цей кодекс був розроблений робочою групою, куди входили представники громадських організацій та сфери бізнесу, охочі мешканці та працівники міськради. Кодекс охоплює 3 частини: стандарти поведінки, права працівників та неприйнятна поведінка», — зазначила спеціалістка сектору з питань доброчесності і запобігання корупції ЛМР Уляна Федорович.
За її словами, до створення проєкту кодексу були залучені докторка наук з державного управління, професорка Марія Рудакевич, а також міжнародний експерт із питань запобігання корупції організації «Governance and Integrity» Франс Гередтс. Він отримав позитивні відгуки від експертів громадської організації Центр «Ейдос».
Читайте також: Харків отримає новий бренд
У кодексі зокрема йдеться про те, що чиновники повинні проявляти ініціативу й творчість, постійно вдосконалювати знання. Йдеться там і про неприйнятну поведінку – це корупційні вчинки, зловживання владою, вимагання подарунків.
Ознайомитись із прийнятим кодексом можна тут.
Суспільство
Львівська асоціація велосипедистів представила онлайн-мапу місць для паркування велосипедів, яка вже налічує 330 локацій. Більшість паркувальних точок обладнані 2-5 стійками, проте є й масштабніші варіанти — понад десять стійок, а також поодинокі конструкції.
Про це повідомляє Львівська асоціація велосипедистів.
Кожна П-подібна стійка дозволяє надійно закріпити рами двох велосипедів за умови правильного монтажу з інтервалами.
Найбільша кількість велопарковок розташована в історичному центрі Львова та на прилеглих вулицях. Також активно облаштовані вулиці Хмельницького та Бандери після їхньої реконструкції. Натомість на Пекарській жодної стійки наразі немає через незавершені роботи за проєктом.
Читати також: Відновлення міст: в Україні розробили єдиний каталог будівельних матеріалів та компаній
Мапа охоплює усі доступні для львів’ян велопарковки, включно зі встановленими приватними бізнесами. Водночас реальна кількість місць може бути більшою, оскільки не всі райони Львова були повністю обстежені, а конструкції, що не дозволяють безпечно фіксувати велосипед, до переліку не ввійшли.
Подивитися карту можна тут.
Нагадаємо, що українці за жовтень додали у Вікіпедію понад 30 тисяч фото культурних пам’яток.
Фото: Freepik.
Коментарі
Суспільство
Куди приносити речі
- контакти: Київ, Шарлай Русана, +380509078957;
- маленькі посилки: поштомат №7863;
- середні посилки: НП №337;
- вантажні посилки: НП №5.
Коментарі