Ви читаєте:
У Львові встановлять антисептики для рук у місцях масового перебування людей
4хв на читання
Назад
У Львові встановлять антисептики для рук у місцях масового перебування людей
4хв на читання

У Львові встановлять антисептики для рук у місцях масового перебування людей

26 Лютого 2020, 12:08
Галина Мельник
Поділилися
0

У Львові в місцях скупчення людей встановлять антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків. Вони незабаром з’являться у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах. 

Як розповіли у міськраді, також забезпечать дезінфекційні засоби та проведення дезінфекції автомобільного і електричного транспорту. Рішення про виділення коштів на ці потреби прийняли сьогодні в мерії під час позапланового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Відповідні закупівлі проведуть в межах Комплексного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, який затвердили під час минулого засідання міської комісії.

На комісії також доповіли про готовність медичних закладів та медичних працівників до роботи з пацієнтами, інфікованими коронавірусом. Зокрема, акцентували, що наразі в області немає тест-систем для виявлення вірусу, але їх оперативно закуповують.

Читайте також: Що відбувається у Нових Санжарах? Ексклюзивне інтерв’ю для ШОТАМ. Спойлер: страшно, але не так, як здається

Нагадаємо, щоб не захворіти на гостре респіраторне захворювання, потрібно часто мити руки, дотримуватися кашльового етикету, їсти повноцінну здорову їжу, зберігати ноги у теплі, застосовувати дезинфікуючі засоби тощо. Всі ці принципи неспецифічної профілактики, як і від будь-якого гострого респіраторного захворювання, є ефективними для унеможливлення поширення коронавірусу.

У міськраді додали, що в медичних закладах міста є понад 260 тисяч масок, біозахисних костюмів, понад 2 100 респіраторів. Є достатній запас диспенсерів для миття рук — їх також буде розміщено в школах, у місцях масового перебування, у супермаркетах, ЦНАП тощо. Закупівлі цих засобів продовжаться.

Здоров'я Львів
По темі
Читайте також

«Сиділи в окопі й мріяли про хату». Подружжя ветеранів переїхало до села й надихнуло на це ще три родини

«Коли ми повернемося, купимо класну хату в селі: таку, щоб поруч людей було небагато. Заведемо тварин, народимо...
20 Березня 2026
01:18
Приїхав з Австралії воювати за Україну — і після поранення хоче повернутися

Приїхав з Австралії воювати за Україну — і після поранення хоче повернутися

11 годин тому
02:39
Чому український селянин мріяв про пару волів?

Чому український селянин мріяв про пару волів?

1 день тому
Друзі продовжили справу загиблого Дмитра Пащука та відкрили його кафе
03:07

Друзі продовжили справу загиблого Дмитра Пащука та відкрили його кафе

Дмитро Пащук мріяв про сімейне кафе у Львові, де люди почуватимуться як удома. Та щойно він узявся облаштовувати свій новий заклад, розпочалася…
23 Березня 2026