Суспільство
У Києві зводять дитячий майданчик за фінським проєктом з гігантським Кубом
У Солом’янському районі Києва будують дитячий майданчик за фінським проєктом з гігантським СуперКубом.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Київзеленбуду.
«Частинка Лапландії у Солом’янському районі столиці. На дитячому майданчику, що на вулиці Гетьмана, 1, в рамках благодійного проєкту Joy of Play, силами меценатів встановили СуперКуб, привезений з міста-резиденції Санта Клауса», — йдеться у повідомленні.
СуперКуб – це основний гральний елемент майданчика для дітей, який планують відкрити після оновлення навесні 2024 року.
Читайте також: «Оцінки не є показником успіху». Вчителька з Маріуполя відкрила на Дніпропетровщині центр для дітей, аби розвивати їхні таланти
Гігантський СуперКуб – результат кількарічної роботи дизайн-студії фінського виробника – Lappset Group. Майже 60 дітей одночасно можуть знаходитись всередині Кубу, який виготовили з північної сосни та привезли до Києва з Рованіємі (Фінська Лапландія) – єдиної офіційної резиденції Санта Клауса в світі.
З обох сторін Кубу на землю спускатимуться дві гігантські металеві гірки.
Як зазначають меценати, цей майданчик буде не лише місцем для гри та розваг, але й куточком дитячої радості у складних умовах війни.
Про проєкт
Joy of Play/Радість Гри – проєкт, заснований сім’єю Хартвалл з Фінляндії, яка об’єднала зусилля фінських та данських компаній Reima, Lappset, Nilpeter спільно з Всеукраїнським громадським об’єднанням Інститут «Республіка» і компанією «Нові Горизонти 2005», щоб нині підтримати Україну. У межах проєкту буде встановлено вже другий дитячий майданчик у країні.
Нагадаємо, Укрзалізниця відкрила сезон Різдвяних експресів.
Також ми розповідали, що в Ірпені на Київщині відкрили дитячий садок «Червона калина». Це сучасний триповерховий заклад розрахований на 300 дітей.
Фото: facebook.com/zelenbud.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі