Технології
У Києві збудують перший в Україні комплекс з переробки опалого листя
У Києві планують побудувати перший в Україні комплекс з переробки опалого листя. Про це йдеться на сторінці управління екології та природних ресурсів КМДА.
Зазначається, що Київ продукує 120 тисяч тонн опалого листя щороку. Побудова спеціальної установки, яка дозволить отримати біогаз з рослинних решток, поступово вирішить проблему з їхнім накопиченням і проблемою утилізації.
“Ринок біогазу на сьогодні найбільш розвинений у Європі, адже саме країни ЄС першими впровадили програми переходу до альтернативних джерел енергії та підтримували ініціативи, спрямовані на впровадження нових біогазових технологій. Україна підписала Паризьку угоду в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату ще у 2016 році. Наразі потрібно вжити заходи зі зменшення вуглекислого газу в атмосферному повітрі до 2020 року, тому влаштування даної системи з переробки рослинних залишок – пілотний проект, який покликаний вирішити питання з масового накопичення опалого листя”, – пояснили в управлінні.
Читайте також: У Житомирі за 10 млн євро збудують найбільший в країні сміттєпереробний завод
Фахівці компанії «Metener» надали рекомендації з питань установки даного комплексу, оглянули його місце можливого розташування.
Варто зазначити, що компанія «Мetener» використовує технології, які дозволяють створити біоустановку для використаного опалого листя, сухої трави та інших рослинних відходів, як біомаси для отримання біогазу. У європейській практиці 75% біогазу виробляється з відходів сільського господарства, 17% — з органічних відходів приватних домогосподарств і підприємств, ще 8% — з муніципальних каналізаційних стоків та каналізаційних стоків окремих виробництв.
Технології
Основний функціонал
- умов мобілізації;
- необхідного забезпечення;
- підготовчих курсів;
- побуту в умовах перебування у пункті постійної дислокації та в зоні ведення бойових дій.
Читайте також: У Києві стартував мистецький проєкт із понад 200 експонатами: як його відвідати (ФОТО)
Про рух VETERANKA
Коментарі
Технології
Заплановані нововведення
- навчальний модуль з базовою інформацією про військову справу, що вже погоджений з Генеральним штабом ЗСУ;
- цифровий аналог військового квитка, який матиме таку ж юридичну силу, що й паперовий;
- систему бонусів, знижок та соціальних пільг для військових.
Коментарі