Суспільство
У Києві запланували реконструкцію та створення нових бульварів
У Києві планують створити нові бульвари та реконструювати уже наявні. Це передбачається Проєктом Генерального плану столиці, повідомили в комунальній організації «Київгенплан».
Де з’являться бульвари?
Перелік вулиць, де передбачено реконструювати або створити нові бульвари: просп. Голосіївський, просп. Любомира Гузара, просп. Перемоги, вул. Щусєва, вул. Вишгородська, вул. Кирилівська, вул. Богатирська, вул. Оноре де Бальзака, вул. Маяковського, вул. Харківське шосе, просп. Оболонський, просп. Р. Шухевича, просп. Броварський, просп. Соборності, просп. Ю. Гагаріна, просп. Бажана, б-р Перова.
Загалом проєктанти запропонували цілу низку заходів із упорядкування зелених насаджень обмеженого (на територіях громадських і житлових будинків, шкіл, дитячих установ, вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, профтехучилищ, закладів охорони здоров’я, промислових підприємств тощо) та спеціального (уздовж транспортних магістралей і вулиць, на ділянках санітарно-захисних зон довкола промислових підприємств) призначення.
Читайте також: У Києві в парку “Радунка” почався капремонт – що там зроблять?
Захистять від шуму дерева
Зокрема, заплановані інвентаризація та реконструкція вуличних насаджень, що перебувають у незадовільному санітарному стані, зі створенням біологічно стійких та ефективних шумозахисних зелених насаджень на площі 150 га.
«Для шумозахисних насаджень повинні добиратися такі породи дерев і чагарників, що стійкі до тривалих шумових впливів, швидко ростуть, є димогазостійкими, мають густу крону, широке листя і низький штамб (нижню ділянку стовбура від кореневої шийки до перших гілок), – пояснив головний інженер проєкту Генплану Києва Ігор Соболєв. – Найбільш ефективні в шумозахисті багатоярусні насадження, коли крони знаходяться на різній висоті. Спеціальні смуги зелених насаджень мають комплексний характер захисної дії – захист від шуму і вихлопних газів автотранспорту; абсорбцію пилу та інших шкідливостей, що забруднюють повітря; покращення мікрокліматичних показників міського середовища; позитивну психологічну та естетичну дію на мешканців. Усе це значно підвищує соціальну значимість озеленення як містобудівного засобу шумозахисту».
Крім того, проєктом Генплану Києва намічено створити ефективні шумозахисні насадження уздовж залізниці (шириною 25-30 м) для зменшення впливу шуму на територію житлової забудови та формування екологічного коридору в межах міста.
Фото: igotoworld.com
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі