

Суспільство
У Києві відправили на штрафмайданчик 58 автомобілів порушників
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
З 22 квітня по 5 травня працівники комунального підприємства “Центр організації дорожнього руху” перемістили на спеціальний майданчик 58 транспортних засобів порушників правил дорожнього руху, які були тимчасово затримані патрульними поліцейськими.
Про це повідомили у Центрі організації дорожнього руху міста Києва у Facebook.
У комунального підприємства цілодобово працюють вантажні автомобілі-евакуатори з краном-маніпулятором і екіпажів в складі водіїв і стропальників, які забезпечують завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів.
Читайте також: На вулицях Києва запрацювали інспектори з паркування
Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється на підставі статті 265-2 КУпАП, в тому числі і у разі наявності у патрульного поліцейського підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3. ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки чи стоянки), ст. 124 КУпАП (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу), а також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження».
Інформацію про тимчасово затримані транспортні засоби можна отримати, зателефонувавши за номером 102.
Коли авто можуть евакуювати?
Тимчасово автомобіль евакуйовують, якщо у патрульного поліцейського є підстави вважати, що водій вчинив одне з порушень:
- ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння),
- ч. 3 ст. 122 КУпАП (порушення правил зупинки або стоянки),
- ст. 124 КУпАП (вчинення дорожньо-транспортної пригоди),
- ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового поліса),
- в разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук відповідно до ст. 36 Закону України “Про виконавче провадження”.
Нагадуємо, 27 вересня 2018 року набули чинності нові правила фіксації і призначення штрафів за неправильне паркування транспортних засобів.
Закон затверджує 17 конкретних випадків евакуації. Ніяких оціночних суджень при встановленні наявності підстав для евакуації більше не буде. Крім поліцейських, право проводити евакуацію отримають інспектори з паркування, а обставини евакуації будуть обов’язково фіксуватися на фото чи відео.

Який штраф?
Зараз розмір штрафів за неправильне паркування становить:
- за несплату паркування 20-кратний розмір вартості 1 години паркування, за зайняте місце для інвалідів – 30-кратний розмір;
- зупинка в недозволеному місці – від 250 грн;
- за зупинку на місцях паркування та виїзду для інвалідів – 1020-1700 грн;
- тарифи на евакуацію за авто до 2 тонн – 720 грн, за зберігання – 144 грн/доба.

Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українські військові завдали понад 10 точних ударів по тимчасово захопленому острову Зміїний та вразили ще один російський зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1».
Про це повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, передає LB.ua.
«У Чорному морі продовжується шторм. Сили природи на нашому боці. Але ворог все одно залишився два ракетні кораблі на частуванні. Вони несуть на собі 16 крилатих ракет, спрямованих на територію України. Разом з тим, ми продовжуємо операцію на острові Зміїний», – заявила Гуменюк.
За її словами, цієї ночі було завдано понад 10 влучних ударів по острову. Наразі ще триває розвідка щодо завданих втрат ворогу на острові.
«Але вже зараз маємо перший звіт. Уражено ще один зенітно-гарматний комплекс Панцирь-С-1», – додала вона.
Довідка
Панцир-С1 — російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс наземного базування. Призначений для ближнього прикриття цивільних і військових об’єктів від засобів повітряного нападу. Також може здійснювати захист об’єкта від наземних і надводних загроз. Комплекс створено 1994 року. 2012-го прийнято на озброєння російської армії.
Зазначимо, це не перший удар по позиціях ворога на тимчасово захопленому острові Зміїний. Зокрема, 21 червня стало відомо, що українські військові розбили гарнізон окупантів. Згодом військові заявили про знищення зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С1». А вже 22 червня ЗСУ вразили ще один ЗРГК на Зміїному.
Раніше ми повідомляли, що Військово-Морські Сили України в акваторії Чорного моря підбили російський буксир «Василь Бех».
Фото: mil.in.ua.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українська ІТ-армія з початку повномасштабного вторгнення атакувала понад 4200 російських онлайн-ресурсів.
Про це повідомили на сторінці Мінцифри в Telegram.
«ІТ-армія почала свою роботу на третій день повномасштабного російського вторгнення. Понад 250 тисяч хакерів-добровольців з усього світу об’єдналися, щоб щодня влаштовувати масові атаки на російські онлайн-ресурси. З 26 лютого по 26 червня ІТ-армією було атаковано більше ніж 4200 російських онлайн-ресурсів», – йдеться у повідомленні.
Зокрема через DDoS-атаки була зупинена робота сайтів державних установ, судів, банків та закладів вищої освіти. росіяни не могли отримати держпослуги, провести фінансові операції в онлайн-банкінгу, абітурієнти не могли подати онлайн-заявку до ЗВО, а судові процеси в регіонах призупинилися.
Крім того, українські кібер-партизани атакували Економічний форум у Санкт-Петербурзі, сайти національних і регіональних ЗМІ та онлайн-телебачення, Rutube. Кібератаки української ІТ-армії зірвали виступ Путіна, а також вивели з ладу ЗМІ, аби ті не поширювали пропаганду.
«Зараз ІТ-армія закликає всіх охочих долучатися до спільної боротьби та продовжувати завдавати масові кіберудари росіянам. Лише так ми зможемо вивести з ладу інформаційний простір ворога та відкинути його у середньовіччя», – додали в Мінцифри.
Нагадаємо, вже за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення волонтери поклали сайт Московської біржі. На це кібер-партизани витратили всього п’ять хвилин.
Раніше ми повідомляли, що у Львівській області планують побудувати IT-містечко для молоді та представників креативних індустрій.
Фото: з відкритих джерел.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Воїни 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» знищили одразу чотири одиниці російської бронетехніки: два танки та дві бойові машини піхоти.
Про це повідомили на сторінці бригади в Facebook.
За словами бійців, окупантам «не пощастило» опинитися на мінному полі. Спочатку ворог втратив перший танк, а вже за 10 хвилин після цього – другий та ще дві БМП.
«Російські танки на українському мінному полі. Наступ чи прикре самогубство? Іноді буває важко відрізнити, що саме здійснюють російські війська. Починаємо тиждень з оптимістичних відео. Нехай більше російських танків палають на нашій землі!», – написали «Холодноярівці».
Нагадаємо, раніше 93 бригада ЗСУ зірвала «джекпот» та знищила одразу 11 одиниць техніки РФ.
Також ми розповідали. що бійці угруповання Об’єднаних сил влучними пострілами знищили бойову броньовану машину й танк ворога, змусивши окупантів тікати з власних позицій.
Фото: facebook.com/93OMBr.