Суспільство
У Києві відновлюють роботу «соціального таксі» для перевезення людей з інвалідністю
У Києві відновлює роботу «соціальне таксі», що перевозить людей із інвалідністю до лікарень, центрів реабілітації та закладів освіти.
Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
За словами голови КМДА Марини Хонди, відновлення послуги відбувається поступово. Станом на 20 вересня соціальним таксі скористалися 63 дитини та особи з інвалідністю.
«Київський міський центр реабілітації продовжить вивчати потребу, адже з початком повномасштабного російського вторгнення велика кількість отримувачів залишила Київ. Але за умови збільшення кількості осіб, що потребують такої послуги, буде збільшуватися і кількість транспортних засобів», – зазначила Хонда.
Вона також додала, що людям, які подавали відповідний пакет документів до органів соціального захисту і щодо яких було винесено позитивний висновок до користування, повторно подавати документи не потрібно.
Про соціальне таксі
«Соціальне таксі» – спеціально облаштований транспорт, призначений для людей з інвалідністю. Транспортні соціальні послуги зперевезення до соціально значимих об’єктів надаються для людей з інвалідністю І групи та/або одиноких непрацездатних громадян, які самостійно не пересуваються або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації.
Нагадаємо, Чехія побудує житло для переселенців у Тернополі.
Також ми повідомляли, що луцький бренд Parasol’ka розробив унікальні дощовики для українських військових. Перша партія з 50 водонепроникних пончо вже вирушила до наших бійців.
Фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі