Суспільство
У Києві відкриють мистецький простір Module of Temporality
У Києві відкриють тимчасовий культурний простір Module of Temporality («Модуль тимчасовості») – благодійний проєкт, що збирає кошти на відновлення культурних памʼяток.
Про це повідомили в інстаграмі проєкту.
Що таке Module of Temporality
МОТ – це тимчасовий культурний простір у Києві від don’t Take Fake, що створюється із міжнародною командою. Його мета – показати світу, що навіть у часи війни і постійних загроз українці не лише переосмислюють своє минуле, борються за теперішнє, а і думають про майбутнє, зокрема, культурне майбутнє країни. І кожен може долучитися до цього.
«Задум сформувався всередині команди don’t Take Fake влітку 2022 року. Ми вирішили, що у цей час ми маємо продовжити робити те, чим займаємось уже понад 10 років – працювати над розвитком світової культури в Україні. Ми застосували наші знання, досвід, міжнародні зв’язки і вклали власні кошти компанії у те, щоб запустити процес», – розповідає команда МОТ.
Який вигляд матиме простір
Модуль тимчасовості – це 27 модулів-контейнерів, які утворюють оупен-спейс та окремі зали всередині, а також кілька терас. Основний матеріал – метал у різних його варіаціях. Зокрема, в інтер’єрі та меблях використано листову сталь з маріупольських «Азовсталі» та ММК ім. Ілліча.
Загальна площа конструкції – 417 кв. Уcередині збалансовані почуття відкритого простору і певного тиску через висоту стелі, що в частині приміщень не перевищує 2,3 метри – нагадування про дискомфорт, який відчувають люди, ховаючись в укриттях.
Як працюватиме Module of Temporality
Основою простору стане експозиція, створена спеціально для цього проєкту. На двох поверхах представлять роботи 25 художників з різних континентів. Серед них – полотна, скульптури, інсталяції та аудіовізуальні роботи. Експозицію МОТ сформував Фабріс Бусто, французький куратор, арт-критик, а також редакційний директор і головний редактор журналу Beaux Arts, який працює в Парижі протягом останніх 25 років.
Протягом трьох місяців у МОТ також відбудеться серія кінопоказів та лекцій. А крім виставки команда готує колаборації з українськими брендами та митцями, що будуть доступні у гіфт-сторі.
Нагадаємо, у Києві в Пущі-Водиці ресторан медичного центру «Лелека» почав працювати як безкоштовний коворкінг.
Крім того, «Епіцентр» запустив у Києві безкоштовний коворкінг на понад 100 місць.
Фото: скриншот з відео.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі