Ви читаєте:
У Києві відкриють дві виставки про російсько-українську війну: як відвідати
3хв на читання
Назад
У Києві відкриють дві виставки про російсько-українську війну: як відвідати
3хв на читання

У Києві відкриють дві виставки про російсько-українську війну: як відвідати

17 Січня 2025, 12:40
Микита Кишиневський
Поділилися
0

Виставки відкриють 17 та 23 січня у Музеї окупації Києва та Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона при КПІ імені Ігоря Сікорського.

Про це повідомили в Музеї Майдану.

Фотовиставка про Іловайськ

17 січня о 16:00 в Музеї окупації Києва відриють «Дні пам’яті героїв Іловайської битви 2014». У музеї представлять фотографії, які зробили у серпні 2014 року. Тоді фотографи працювали в зоні жорстоких боїв під Іловайськом на Донеччині.

Експозиція складається з понад 50 світлин, на яких зазнімкували битву за місто з 10 серпня до «зеленого коридору смерті» 29 серпня 2014 року.

Виставку можна відвідати з 17 січня до 25 лютого в Музеї окупації Києва за адресою: вулиця Дениса Антіпова, 49/1.

Читайте також: У Києві відкрили набір на курси машиністів та машиністок метро: як долучитися

«Із полум’я зродились»

23 січня о 15:00 у Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона відкриють виставку «Із полум’я зродились». Її присвятили українським військовим, волонтерам і медикам.

На виставці представили портрети 23 героїв, які створила фотомайстриня Міна Сорвіно для артбуку, особисті речі військових, зокрема шолом льотчика Вадима Karaya Ворошилова, картина волонтерки Тати Кеплер, рукопис Валерія Залужного, нагороди, уламки снарядів та інші експонати.

Мета проєкту — вшанування героїв і збір коштів на оновлення обладнання центру крові. Детальніше про збір можна дізнатися на сторінці БФ «КОЛО».

Виставка триватиме до 28 березня 2025 року. Вхід вільний. Графік роботи музею:

  • понеділок – четвер: 9:00–17:00;
  • п’ятниця: 9:00–16:00;
  • субота та неділя: вихідні.

Нагадаємо, що в університеті імені Карпенка-Карого запрацювала психологічна служба.

Фото обкладинки: Freepik

Виставка Війна Київ
По темі
Читайте також

8 «дофамінових» брендів з України, які допомагають «тримати зозуленьку»

З приходом весни у соцмережах несеться тренд на дофамінові речі — ті, які приносять радість. #ШОТАМ зібрав...
10 Березня 2026
02:03
Перетворив художній музей на один із українських культурних символів Одеси

Перетворив художній музей на один із українських культурних символів Одеси

1 день тому
01:44
Україна на шляху до Європейського Союзу: де ми зараз

Україна на шляху до Європейського Союзу: де ми зараз

1 день тому
Архітектор Іван Левинський заснував одну з перших будівельних компаній в Україні
05:26

Архітектор Іван Левинський заснував одну з перших будівельних компаній в Україні

Талановитий український архітектор і підприємець, якого спочатку полонили росіяни, а потім репресували поляки. Іван Левинський — людина, завдяки якій Львів отримав своє…
11 Березня 2026