Організатори зазначають, що цьогоріч Форум відбудеться 5 грудня 2024 року — саме на Міжнародний день волонтера, який символічно нагадує про внесок кожного в нашу спільну перемогу.
Чому це важливо
Форум стане місцем для тих, хто хоче поділитися своїми успіхами, болем, переживаннями, а також перегрупувати сили на майбутнє. «Україна понад усе» для цих людей не порожні слова — це місія, що втілюється в діях.
Форум збере тих, хто не здається, щоб разом переосмислити джерела власної енергії та натхнення для продовження боротьби.
Для кого він буде корисним
До участі запрошуються представники громадських організацій, благодійних фондів, активісти та волонтери. Форум стане простором для промоції, нетворкінгу та навчання, створюючи середовище для обміну ідеями та пошуку нових можливостей. Це місце підійте тим, хто тільки починає свій шлях у громадському секторі — ви зможете познайомитися з ключовими гравцями та знайти своє місце.
Також захід запрошує провайдерів послуг з організаційного розвитку. Це нагода показати свої послуги, дослідити потреби громадського сектору та знайти нову аудиторію.
Для міжнародних партнерів та донорів Форум стане гарною можливістю для пошуку нових проєктів і партнерів, які працюють на посилення ролі громадянського суспільства.
Державні діячі, представники місцевих громад та влади зможуть ознайомитися з пропозиціями та рішеннями для вирішення локальних і національних проблем.
Як потрапити на форум
Захід відбудеться у Києві та включатиме як живе спілкування, так і онлайн включення панелей та активностей. Учасники зможуть запропонувати свої ідеї чи допомогу у проведенні Форуму під час реєстрації.
Реєстрація вже розпочалась і доступна за посиланням.
Нагадаємо, що в Україні відбувся масштабний бізнес-форум: збирали на модульний будиночок для родини з Київщини.
Компанія AgriAnalytica за підтримки Програми USAID АГРО у межах проєкту «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор» запустила п’ять безоплатних навчальних курсів, які допоможуть ветеранам і ветеранкам працевлаштуватися в агросекторі, заснувати або розвинути власне агропідприємство.
Про це повідомляють представники проєкту «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор».
Про курси
Кожен навчальний курс включає п’ять модулів. Після реєстрації учасники одразу отримають доступ до відеоуроків, а також додаткових матеріалів. Навчатися можна в зручний для себе час і в зручному темпі. Після успішного проходження тестування надаються відповідні сертифікати про завершення курсу. Для учасників також передбачені різноманітні онлайн- та офлайн-заходи за участі фахівців, спрямовані на вдале працевлаштування в агросекторі.
«Агробізнес для ветеранів»
Слухачі курсу дізнаються, де шукати грантові програми на започаткування чи розвиток власної справи, як правильно заповнювати аплікаційну заявку на участь задля збільшення шансів на отримання необхідного фінансування, які документи потрібно додати до заявки, як правильно прописати бізнес-план, визначивши концепцію, цілі та перспективи розвитку свого агробізнесу.
Слухачі дізнаються про особливості агротехнологій вирощування спаржі, артишоку та шафрану (технологічні процеси, вибір сорту, підготовка ґрунту і посадкового матеріалу, застосування органічних і мінеральних добрив), правильного облаштування місць для зберігання, умов зберігання різних культур, стратегій реалізації продукції після зберігання.
«Інформаційні технології, цифровізація, штучний інтелект в агросфері»
Слухачі курсу ознайомляться з основними концепціями та технологіями ІТ в агросфері, навчаться використовувати ШІ, аналітику даних, цифрові платформи та електронні інструменти для модернізації, підвищення ефективності, продуктивності та конкурентоспроможності агробізнесу.
«Менеджмент в агросфері»
Слухачі курсу навчаться успішно керувати агробізнесом: організовувати діяльність агропідприємства на основі аналізу ринкових тенденцій і внутрішніх можливостей, ухвалювати управлінські рішення, враховуючи економічні, екологічні та соціальні фактори. Опанують навички стратегічного планування, управління фінансами, виробничими процесами, персоналом, ризиками, впровадження інновацій в агросекторі.
«Основи фінансової грамотності в агросфері»
Курс направлений на опанування фінансової грамотності й вміння ефективно управляти агробізнесом, що є ключем до успіху в умовах високої конкуренції. Зокрема, слухачі курсу дізнаються про особливості бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, управління ризиками й фінансовою стійкістю, інвестування та інноваційних управлінських практик в агросекторі.
Зареєструватися на обраний курс можна за посиланням.
Нагадаємо, що у Запоріжжі відкрили унікальний ветеранський простір: яку допомогу надають військовим і їхнім родинам.
Фото: проєкт «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор».
20 груднявідбудетьсязахід NETPEAK PULSE: BALANCE від української групи IT-компаній Netpeak Group. Головною темою цьогорічної події стане баланс у житті.
Про це повідомили представники Netpeak Group.
Що підготували організатори
Дискусії та виступи: засновник Netpeak Group Артем Бородатюк, співзасновник OTOY Вячеслав Дрофа та засновник освітньої платформи EdEra Ілля Філіпов поділяться своїм досвідом у досягненні балансу в сучасному світі;
інтерактивні зони: гості зможуть взяти участь у творчих майстер-класах та дослідити інтерактивні інсталяції;
музика та гумор: під час події виступатимуть співачка Jerry Heil, DJ-сет Jazzmate та Василь Байдак;
благодійність: під час аукціону, який проводитиме Василь Байдак, збиратимуть гроші на підтримку медичного батальйону «Госпітальєри» та 13-ї бригади НГУ «Хартія». Їм передадуть і 10% з продажу квитків.
Також на заході будуть напої, частування та різдвяний ярмарок. Подію завершать сюрпризом для гостей TOP SECRET trashparty.
«Зараз ми вирішили зробити конференцію публічною, бо вважаємо її корисною для суспільства. NETPEAK PULSE: BALANCE стане чимось більшим, ніж просто конференція або корпоратив. Це серцебиття інновацій, де технології, природа й творчість знаходять спільний ритм», — коментує подію засновник Netpeak Group Артем Бородатюк.
Захід проведуть 20 грудня 2024 року в Києві. Дізнатися більше можна за посиланням.
Довідка про Netpeak Group
Netpeak Group — це група IT-компаній, що об’єднує 25 бізнесів, 3 громадські організації та понад 1500 фахівців по всьому світу.
Нагадаємо, що в Україні стартує GET Business Festival для підприємців: як доєднатися.
Зараз ви читатимете статтю зі спецпроєкту ШоТам та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.
Цей проєкт важливий для нашої редакції тому… Більше
Тут розповідаємо про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.
Ми розповідаємо про те, як співпрацюють представники місцевої влади, організації громадянського суспільства, жінки, молодь, волонтерські ініціативи та активісти. Ці приклади мотивують покращити комунікацію громадян та місцевої влади задля рушійних змін.
Ірина Точена часто приходить на роботу раніше за всіх. Вона працює начальницею відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародної технічної допомоги в Городоцькій громаді, що на Львівщині.
«Для мене важливо працювати у своїй громаді, тому що я відчуваю, що тут можна зробити щось для жителів, досягти результатів і покращити життя громади», — каже Ірина.
ШоТам поговорили з жінкою про те, чому для неї важливо писати проєкти для розвитку громади.
Ірина Точена
начальниця відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародної технічної допомоги в Городоцькій громаді Львівської області
Доробила заявку в перші дні вторгнення
Усе своє життя я прожила в Городку. В громаді я працюю з 2021 року, до того була в районній адміністрації. Фінанси й бухгалтерія — це дорога, якою йду з дитинства. Математичні дисципліни завжди були мені цікаві — я закінчила школу з золотою медаллю, а Львівську політехніку з відзнакою.
Моя робота надзвичайно цікава — я люблю заглиблюватися в проєкти, обдумувати, в мене постійно є ідеї. Загалом ми вже подали понад 100 проєктів і 20 з них реалізували. Це й напрямок охорони здоров’я, освітній, соціальний — наприклад, ми зробили сенсорну кімнату, закупили реабілітаційне обладнання для дітей з інвалідністю тощо.
Я згадую, як напередодні 24 лютого ми готували аплікаційну заявку по програмі «Кусаноне» Уряду Японії. Коли почалося вторгнення, я прийшла в неділю на роботу й вирішила, що якщо є такі напрацювання, то як їх можна полишити? Тож сіла й усе доробила: всі потрібні документи підготувала, відсканувала й надіслала.
Пам’ятаю, що в заявці я написала таке речення: «Українці гідні якісно й добре жити» — по ній нам вдалося перемогти.
Мені було страшно думати, що я можу звідси виїхати й настане такий час, що сюди прийдуть росіяни. Я навіть не могла свої речі зібрати, бо для мене тут найкраще місце на Землі. Тож дякую Богові та нашим Збройним силам, що мала можливість не виїжджати й залишитися на своєму місці.
«Маю насичені робочі дні й пишаюся партнерствами»
Одним з визначальних моментів, чому я працюю в громаді, є її сильний лідер — наш міський голова. Я відчуваю дуже злагоджену роботу команди — це така окриленість, коли ти йдеш не сам, а з іншими й на рівних.
Мій робочий день дуже насичений: у нотатках завжди записую важливі справи й завдання, тож зранку проходжуся по списку — то зум-конференція з партнерами, то нарада, то пишу проєктну заявку чи вже звітую по проєкту.
Часом я затримуюся на роботі й навіть працюю у вихідні, коли дедлайни наближаються. Але це нюанси, бо якщо я сподіваюся на хороший результат, то маю робити.
Усі нові ідеї записую в улюблений блокнот від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Співпрацю з Проєктом я вважаю одним з найбільших досягнень. Партнери допомогли підсилити матеріально-технічну базу громади — це й техніка для комунальних підприємств, і генератори, й обладнання та костюми для наших вогнеборців.
Також завдяки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ми облаштували клас біології та хімії, оновили харчоблок, щоб якісніше годувати дошкільнят і школярів. А ще щомісяця проходимо різні тренінги — наприклад, брали участь у навчаннях з підготовки до написання заявок до програми Interreg NEXT Польща-Україна й здобули перемогу!
«Відновимо парк і будемо вчити дітей екології»
Interreg NEXT дасть нам змогу реконструювати місцевий сквер. На цей проєкт ми подавалися спільно з містом Сєдльце (Республіка Польща) та Привільненською громадою (Рівненська область). У межах програми ми потрапили до десятки найкращих та отримаємо близько 400 тисяч євро.
У центрі нашого міста є парк. Зараз він малодоступний, бо доріжки зруйновані корінням дерев, трави зовсім немає — лише високі дерева, які ламаються під час буревіїв. Тож ми хочемо зробити це місце таким, щоб туди могли прийти всі охочі — посидіти на лавочці, відпочити, помилуватися естетикою міста.
У цьому проєкті стільки процесів: і закупівлі, і планування, і фінансова частина, і звітування — справжній живий організм.
Ми не тільки відновимо парк, а й будемо проводити екологічні майстер-класи, а наші учні будуть їздити на навчання до наших партнерів.
Якщо чесно, перемога в програмі Interreg NEXT була моєю професійною мрією. Тепер вона здійснилася, і нова мрія — реалізувати проєкт.
Коментарі