Економіка і бізнес
У Києві оцифрують залізничний вокзал – проєкт
“Укрзалізниця” реалізує пілотний проєкт з оцифрування і створення візуалізації схеми Центрального залізничного вокзалу Києва, де будуть відображені локації, які можна буде взяти в оренду.
Як пише ЦТС, про це в інтерв’ю Магістралі розповів Володимир Коваль, директор філії “Вокзальна компанія” АТ “Укрзалізниця”.
Читайте також: Українська компанія запропонувала 2-поверхові купе поїздів (ФОТО)
Навіщо це потрібно?
Це роблять задля того, щоби врахувати максимальну кількість площ під здачу в оренду, які зможуть генерувати прибуток для УЗ.
Раніше було здійснено розрахунок площ вокзалів, але до цих розрахунків є дуже багато питань – передбачається, що не всі площі були враховані.
Читайте також: У Києві планують побудувати обхідну залізницю
“Переглянувши матеріали, в тому числі і міжнародних партнерів, які були залучені до підготовки TЕO для концесії вокзалів, прийшли до висновку, що не вся інформація надавалася об’єктивно.Тож необхідно провести аудит з зазначенням всіх площ максимально “, – сказав Коваль.
Пілотний проект по максимальному обліку площ, які можуть бути передані в оренду, Укрзалізниця має намір реалізувати на базі Центрального залізничного вокзалу столиці.
“Це буде візуалізація – схема вокзалу з прив’язкою до конкретної локації всіх потенційних місць, які можна здати в оренду, з зрозумілим зонуванням. Перш за все вивчимо можливість розміщення тих чи інших груп товарів в конкретних місцях: тут буде фудкорт, там – продуктова група товарів, далі – промислова, аптека тощо. Кожен працівник “Укрзалізниці”, який має авторизований доступ до цієї інформації, може її швидко переглянути на екрані, відкривши інтерактивну карту. Не потрібно комусь телефонувати або шукати якісь папери”, – пояснив суть проєкту директор “Вокзальної компанії”.
Нагадаємо, в Україні визначено 7 вокзалів, які розглядаються для передачі в концесію (Київ, Хмельницький, Миколаїв, Вінниця, Чоп, Дніпро, Херсон). За ним готуються ТЕО, а на другу половину 2021 року панірують перші конкурси з передачі вокзалів в концесію.
Фото: cfts.org.ua
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі