Суспільство
У Києві на свята облаштують додаткові місця для паркування
Із 24 грудня до 7 січня в центрі Києва з׳являться додаткові місця для паркування. Про це повідомляє Центр організації дорожнього руху на сторінці у фейсбуці.
На цей період призупиняється дія 104 дорожніх знаків “Стоянка заборонена”. Тож авто можна буде лишити на 19 локаціях, де зазвичай це заборонено:
- Вул. Велика Житомирська (від. Вул. Олеся Гончара до вул. Володимирської)
- Вул. Михайлівська
- Вул. Олеся Гончара (від вул. Велика Житомирська до вул. Ярославів Вал)
- Вул. Стрілецька
- Вул. Золотоворітська
- Пров. Рильський
- Пров. Георгіївський
- Вул. Рейтарська (від вул. Золотоворітської до вул. Олеся Гончара)
- Вул. Ярославів Вал (від вул. Олеся Гончара до вул. Володимирської)
- Вул. Прорізна
- Вул. Бориса Грінченка
- Пров. Тараса Шевченка
- Вул. Софіївська
- Вул. Алли Тарасової
- Пров. Михайлівський (від вул. Софіївської до вул. Михайлівської)
- Вул. Мала Житомирська
- Вул. Трьохсвятительська (від вул. Хрещатик до буд №4 по вул. Трьохсвятительській)
- Вул. Костьольна
- Вул. Володимирська (від вул. Велика Житомирська до пров. Десятинного та від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної).
Таким чином біля Софіївської площі, де відбуватимуться масові гуляння, з׳явиться 897 додаткових місць для паркування.
Читайте також: У метро Києва встановлять нові турнікети на 15 станціях
Киян просять не зловживати можливістю залишати автівки в нових місцях. Під час новорічних свят рекомендують їхати на метро або іншим громадським транспортом. Його роботу обіцяють поліпшити – слідкуйте за змінами на сайті КМДА.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі