Ви читаєте:
У Франківську запрацював новий завод із виробництва автоцистерн
4хв на читання
Назад
У Франківську запрацював новий завод із виробництва автоцистерн
4хв на читання

У Франківську запрацював новий завод із виробництва автоцистерн

8 Грудня 2020, 12:00
Галина Мельник
Поділилися
0

В Івано-Франківську запрацював завод Barrel Dash на території індустріального парку “Аркан”. Сьогодні, 7 грудня, тут відбувається урочисте відкриття виробництва автоцистерн, пише видання Курс.

На сьогодні на заводі вже налагоджено виробництво і перший автомобільний напівпричіп-цистерна уже переданий клієнту – бітумному трейдеру Sunrise Logistics.

Як зазначається, продукція заводу на 80% складається з українських деталей і виготовляється українськими фахівцями на високотехнологічному європейському і американському устаткуванні.

Читайте також: Запорізький завод створив найменший комбайн у світі

За словами генерального директора Barrel Dash Назара Дякова, з імпортного в автоцистернах будуть тільки елементи ходової, які не виробляються в Україні, – підвіска, осі й пневматика гальм.

«Осі і підвіски ми будемо закуповувати у німецьких компаній BPV та SAF. Це світові лідери, і вони надають серйозну гарантію на ходові агрегати. У американського виробника Wabco ми закуповуємо пневматичні системи гальм», – розповів заступник директора Barrel Dash Володимир Літинський.

Читайте також: На Вінниччині запустили завод з переробки кукурудзи за 14 мільйонів доларів (ФОТО)

Які потужності заводу?

На цей час потужності заводу дозволяють випускати до 10 автоцистерн у місяць.

«Це стартовий майданчик. Надалі ми плануємо розширюватися. До яких розмірів? Мінімум удвічі», – розповів Літинський.

Площа цеху заводу Barrel Dash становить понад 3,5 тисячі квадратних метрів. Там розташовані фарбувальна і дробоструминна (очищає метал від нагару після виплавки) камери, обладнання автоматичного зварювання виробництва шведської компанії ESAB, токарне відділення, 5 зварювальних апаратів австрійської компанії Fronius та інше спеціалізоване обладнання.

Лінійка продукції заводу представлена ​​напівпричепами-цистернами – бензовозами, бітумовозами, олієвозами, аміаковозами, а також нафтопаливними резервуарами і газовим обладнанням.

Нагадаємо, раніше розпочалось будівництво катерів для української Держприкордонслужби.

Фото: oilpoint.com.ua

Завод Івано-Франківськ Транспорт
По темі
Читайте також

Як ми мало не втратили Різдво. Спогади зі святкування в 2000-х від українців з різних регіонів

Для українців, народжених у 1980–90-х, Різдво рідко мало чіткий канон. Поруч уживалися дідух і дід мороз, колядки...
24 Грудня 2025
00:41
Ось як виглядає налагоджений робочий процес

Ось як виглядає налагоджений робочий процес

1 день тому
01:53
Кутя по-українськи: яка вона у різних регіонах?

Кутя по-українськи: яка вона у різних регіонах?

1 день тому
Вербування підлітків

Вербування підлітків

Побачили в телеграм-каналі роботу: «5000 гривень за кур’єрську доставку» чи «коментарі під постами»? Легкий підробіток у Telegram-каналах — це найпоширеніший старт вербування…
24 Грудня 2025