Економіка і бізнес
У Дніпрі з нуля будують новий корпус дитячої лікарні з басейном і “ноу-хау”
У Дніпрі буквально з нуля відбудовують хірургічний корпус Центру матері та дитини імені Руднєва. Роботи вже на фініші, відкриття – цьогоріч. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.
Новий хірургічний корпус зводять на місці колишньої поліклініки. Вона – 1912 року. Останні два десятиліття будівля пустувала. Від неї залишилися самі руїни.
Читайте також: Першу в країні сільську амбулаторію збудували на Кіровоградщині
Як зазначається, на придбання меблів з обласного бюджету було виділено близько 10-12 мільйонів гривень, на будівництво корпусу – 180 мільйонів гривень. Загалом будівництво лікарні тривало два роки.
Ноу-хау на кожному поверсі
На кожному поверсі – одномісні та двомісні палати. Вони – для малюків та їхніх мам. Кожен поверх розрахований на 25 місць. Увесь 6-й поверх виділили під операційні. Їх буде шість.
“Оперблок будують за євростандартами. Покриття стін – спеціальне, антибактеріальне. Із ноу-хау, яким можемо похвалитися, система ламінарного потоку повітря. Вона забезпечує стерильність під час операцій. Ще у нас новітнє обладнання. Наприклад, ангіограф та наркозно-дихальна апаратура. Її саме встановлюють”, – розповіли лікарі.
“Тиждень тому американські хірурги вперше дали наркоз новонародженому із вагою 400 грамів, використовували саме таке обладнання, яке ми отримали”, – наголосив головний лікар закладу Ігор Македонський.
Зазначається, що кількість операцій малюкам збільшиться у 3,5 рази – до 7 тисяч на рік. “Ми хочемо, щоб у разі проблем з дитячим здоров’ям, батькам не доводилося їхати в інші регіони чи за кордон. Кваліфіковану медичну допомогу вони зможуть отримати на місці”, – додають в ОДА.
Вже завершені роботи на 5, 4 та 3-му поверхах. Стіни пофарбовані у яскраві рожеві, блакитні та жовті кольори, розбавлені яскравими елементами. Встановлюється обладнання, меблі. Тут розмістять відділення кардіохірургії, голови та шиї, реконструктивно-пластичної хірургії.
Поверхом нижче – приймальне відділення, травмпункт. Для зручності тут розмістять комп’ютерний томограф та рентген-кабінет. Ще нижче облаштують зал лікувальної фізкультури, басейн, масажні кабінети.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі