Суспільство
У «Дії» з’явилась оновлена мапа Пунктів незламності: що нового?
У застосунку Дія удосконалили мапу з Пунктами незламності. Тепер можна оцінити пункт незламності й залишити про нього відгук. Також застосунок дозволяє прокласти оптимальний маршрут до пункту — для цього не потрібно завантажувати мапу.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров написав у телеграмі.
Він відзначив, що тепер можна не тільки знайти найближчий Пункт незламності та прокласти до нього зручний маршрут, а й оцінити місце та залишити відгук. Також карту необов’язково завантажувати — її можна завжди переглянути онлайн.
«Сама ж мапа інтерактивна. Дізнавайтеся адресу, графік роботи та умови кожного Пункту незламності всього за кілька кліків. Або відфільтровуйте за конкретними потребами — чи є інтернет, обігрів, генератор або мобільний зв’язок», – йдеться у повідомлені.
Читайте також: Не «село», а простір для можливостей. Як змінити громаду своїми руками? Три приклади з Бобрицької ТГ на Черкащині
Готуючись до можливих блекаутів, мапу пунктів незламності додали на головний екран застосунку і заклали туди фільтри «Відчинено зараз», «Доступно для людей з інвалідністю» та «Зручності».
Також можна дізнатися, чи є в пункті незламності інтернет, зв’язок, генератор, зарядка, вода, тепло та аптечка.
Мінцифри рекомендує про всяк випадок завчасно завантажити собі цю мапу, щоб точно мати до неї доступ в разі екстреної ситуації.
З безпекових міркувань пункти незламності в Херсонській, Донецькій, Запорізькій та Луганській областях не відображатимуться. Також лише частково доступні в Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській.
Про Дію
Дія — мобільний застосунок і вебпортал, розроблений Мінцифри у 2019 році. Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії. Через «Дію» можна отримати такі державні послуги як єМалятко, зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100% державних послуг у Дію.
Нагадаємо, у мобільному застосунку «Дія» почали тестувати нову послугу — заміна посвідчення водія з доставкою — та запрошують всіх охочих долучитися до процесу.
Також ми розповідали, що на залізничних вокзалах почали працювати пункти незламності.
Фото: Офіс президента.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі