Ви читаєте:
Центральний автовокзал Києва модернізують і побудують готель
3хв на читання
Назад
Центральний автовокзал Києва модернізують і побудують готель
3хв на читання

Центральний автовокзал Києва модернізують і побудують готель

18 Вересня 2020, 13:00
Галина Мельник
Поділилися
0

У Києві планують модернізувати Центральний автовокзал та інші вокзали столиці. Цим займеться ТОВ “Бастіон-груп”, яке викупило ДП “Київпассервіс” в травні 2020 року, повідомляє Економічна правда.

За словами директора по маркетингу підприємства Дмитра Ожигова, першим в черзі на модернізацію стоїть Центральний автовокзал Києва.

“Вже отримані всі юридичні дозволи і документи на модернізацію Центрального автовокзалу Києва, готовий його план і дизайн, які будуть представлені найближчим часом”, – повідомив Ожигов.

Що зміниться?

Приватний інвестор планує створити міжнародний транспортний хаб на базі Центрального автовокзалу Києва.У новому автовокзалі планується розмістити фуд-корти, інформаційні табло по всій території автовокзалу, зони відпочинку, а також медичний кабінет для допомоги пасажирам і проходження водіями автобусів передрейсового огляду.

Читайте також: У Києві побудують два нових автовокзали

У новому проекті автовокзалу враховані всі вимоги щодо використання інфраструктури пасажирами з обмеженими можливостями.

Надалі передбачається будівництво сучасного готелю для очікування рейсів або ночівлі на території автовокзалу.

В “Київпассервіс” підкреслили, що в даний час більше 70% всіх міжобласних, міжміських, міжнародних автобусних перевезень – нелегальні.

На думку Ожигова, майбутнє автоперевезень – за сучасними автовокзалами, де є кондиціювання, зручні зони відпочинку, кімнати для матері і дитини, і звідки відправляються перевірені транспортні засоби.

При цьому нелегальні парковки з відсутністю будь-яких умов для очікування, “більше нагадують середньовічні базари”, повинні відійти в минуле.

Фото: cfts.org.ua

Автобус Київ
По темі
Читайте також

«Сиділи в окопі й мріяли про хату». Подружжя ветеранів переїхало до села й надихнуло на це ще три родини

«Коли ми повернемося, купимо класну хату в селі: таку, щоб поруч людей було небагато. Заведемо тварин, народимо...
20 Березня 2026
02:39
Чому український селянин мріяв про пару волів?

Чому український селянин мріяв про пару волів?

21 година тому
01:58
Хто така Анна Ярославна: королева Франції родом із Києва

Хто така Анна Ярославна: королева Франції родом із Києва

21 година тому
Ветеран на протезі відкрив 2 студії акробатики та вчить дітей паркуру
03:25

Ветеран на протезі відкрив 2 студії акробатики та вчить дітей паркуру

Олександр Чайка 12 років викладав дітям акробатику, та у 2022 році пішов на фронт, де втратив ногу. Після протезування чоловік повернувся до…
22 Березня 2026