Суспільство
«Тільки не пиши мені про війну». Воїн ЗСУ Павло Вишебаба випускає збірку віршів
Воїн 68 єгерської бригади, екоактивіст та автор вже легендарного вірша «Доньці» Павло Вишебаба випускає збірку віршів.
Про це він розповів на своїй фейсбук-сторінці.
«Цей день настав – дуже важливий для мене. Збірка моїх віршів “Тільки не пиши мені про війну” вже у продажу. Дякую, що очікували! Саме тисячі коментарів з проханням паперової книги спонукали видати збірку вже у 2022 році», – написав Вишебаба.
За перший тиждень українці передзамовили вже понад 4 тисячі примірників збірки військового. Крім того, на сайті автора можна замовити книгу не лише для себе, а й для військовослужбовців.
Про Павла Вишебабу
Павло Вишебаба – командир відділення 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша. На фронт пішов добровольцем після повномасштабного вторгнення 24 лютого. У мирному житті – поет, музикант та екоактивіст. Лідер гурту One Planet Orchestra, голова ГО «Єдина Планета», посланець з питань толерантності ПРООН в Україні. Координатор антихутряної кампанії «ХутроOFF» щодо заборони виробництва хутра. Засновник першого в Україні веганського кафе One Planet.
Про Павла Вишебабу пишуть Forbes та «The Independent, на його поезії роблять огляди у Vogue. Одна з найбільших індійських газет The Hindustan Times присвятила статтю поезії «Доньці», який перекладений вже щонайменше на п’ятнадцять мов світу.
«Доньці» (або «Тільки не пиши мені про війну») – одна з найпопулярніших поезій Вишебаби, написана вже під час великої війни. Цей вірш за лічені дні став вірусним та розлетівся мережею, перетворившись на один із символів українського спротиву.
Нагадаємо, Сергій Жадан отримав польську нагороду імені Серхіо де Молла. Грошову складову премії письменник передасть на оборону Харкова.
Також ми писали, що у США видали книжку донецького письменника Володимира Рафєєнка The Length of Days, що розповідає про життя під російською окупацією.
Фото: facebook.com/vyshebaba.
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі