Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Тест: що ви знаєте про ШоТам?

Опубліковано

Щодня ми знаходимо порцію позитивних змін в Україні: від оновлень громадського транспорту до відкриття нових стартапів, та ділимося інформацією з вами. 

І от команді “ШоТам” стало цікаво, чи добре ви знаєтесь на історії та специфіці медіа, яке третій рік поспіль намагається вас мотивувати позитивними історіями?

Коли було засновано ШоТам?

Правильно! Неправильно!

У жовтні 2017 року ШоТам заснувала громадська організація “Криголам”, зокрема, Сергій Колесніков та Артем Іпатов.

Яка головна фішка медіа?

Правильно! Неправильно!

Мета проекту - викорінити стереотип про “всепропало”, показуючи позитивні приклади українців.

Як вважаєте, звідки пішла назва “ШоТам”?

Правильно! Неправильно!

Таки так, “ШоТам” - це відповідь на популярне в українців питання “Ну шо там?”

Звідки ШоТам дістав гроші на розвиток?

Правильно! Неправильно!

ШоТам заснувала громадська організація “Криголам”, яка отримала грант UCBI II. Ми не співпрацюємо з політичними силами чи олігархами. Але будемо вдячні читачам, які зроблять платну підписку на наш ресурс.

Якої новини НЕ може бути в ШоТам?

Правильно! Неправильно!

На ШоТам лише мотиваційні новини, без криміналу та політики.

Питання з зірочкою. З якого куточка України приїхала більшість авторів ШоТам?

Правильно! Неправильно!

У ШоТам більшість авторів є переселенцями зі Сходу України.

Питання на уважність: скільки триває, в середньому, одна відео-історія?

Правильно! Неправильно!

Наші кепшн-відео тривають, всередньому, 1 хв, 02 сек. Відео має музичний супровід, але без слів. Історію героя можна прочитати.

Скільки найбільше переглядів набирало відео?

Правильно! Неправильно!

У нашому кейсі є два відео, які набрали понад 2 мільйони переглядів.

Тест: що ви знаєте про ШоТам?
Вау!
Ми вам вдячні! Ви справді поціновувач/ка ШоТам і знаєте про нас геть усе. Ваш результат надихає працювати наполегливіше. Свою любов можете висловити у коментарях, лайком, репостом чи донатом (тут https://shotam.info/subscribe/) 🙂 Слідкуйте за оновленнями, незабаром має вийти велике інтерв’ю засновників ШоТам, у якому буде багато цікавинок про специфіку нашої роботи.
Круто
Так-так, ви за нами слідкуєте, але, мабуть, ми не настільки відкриті до нашої аудиторії, тому у вас мало інформації про нас. Найближчим часом постараємось закрити цю прогалину. Слідкуйте за оновленнями, незабаром має вийти велике інтерв’ю засновників ШоТам, у якому буде багато цікавинок про специфіку нашої роботи. А в коментарях можете висловлювати любов, лайкати наші матеріали та поширювати їх. Ми віримо, що все починається зі свідомості. Зробимо Україну кращою разом!
Отакої
Ви геть нічогісінько про нас не знаєте. Шкода. Давайте більше дізнаємося одне про одного. Пишіть у коментарях, яку інформацію ви б хотіли частіше отримувати. А ще, слідкуйте за оновленнями, незабаром має вийти велике інтерв’ю засновників ШоТам, у якому буде багато цікавинок про специфіку нашої роботи.

Поділіться своїми результатами:

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі