Суспільство
Теплий одяг для військових. Шість брендів, на які варто звернути увагу
Як показує досвід, закривати питання зимової форми для військових треба одразу після закінчення попередньої зими. Якщо ж ви все ще шукаєте таку продукцію – ми звузили для вас ці пошуки. Пропонуємо пʼять українських брендів, які якісно одягнуть у тепленьке наших захисників.
Бренд військового одягу «M-TAC»
Бренд народився у 2014 році та працює вже понад девʼять років. Його створив киянин Олександр Карасьов разом із партнеркою. З невеликого магазину бренд виріс в одного з найпопулярніших в Україні. В одязі M-TAC на публіці неодноразово бачили президента Володимира Зеленського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Вироби від «M-TAC» проходили різні випробування військовослужбовцями. Їх можна використовувати як у міських умовах, так і в екстремальних реаліях.
Термобілизна – важлива складова асортименту цього бренду. Тут вона представлена у різних варіаціях. За комплект із реглана та легінсів треба буде віддати трохи більш як тисячу гривень. Маскувальний зимовий костюм вартує 1300 гривень, а шарфи труби – до ста гривень. А ще радимо звернути увагу на широкий асортимент верхнього одягу.
Армійський магазин «Агресор»
Це інтернет-магазин, товар якого базується у Києві. Компанія стверджує, що нині має один із найбільших асортиментів в Україні всесвітньовідомих торгових марок, які спеціалізуються на виробництві військового одягу та спорядження. Фундаментальне правило компанії: «Ми не продаємо те, що вам не підходить». Тому роблять акцент на деталізованій консультації покупців із вибору кольору, розміру, функціоналу, якості армійського товару.
Якщо говорити про одяг, то тут ви можете закрити всі потреби бійці. Флісові светри, худі, головні убори, шарфи та шемаги, комплекти уніформи, термобілизна, жилети, поло, тактичні рукавички, балаклави, штани, шкарпетки тощо. Зручно, що представлені окремі розділи з тактичними штанами у певних кольорах: зелений (олива), пісочний (койот), чорний, синій, чорний і камуфляжний. В магазині, до речі, гарний вибір військового взуття, яке добре зігріватиме ноги взимку.
«Агресор» активно готується до продажів напередодні зими. Нещодавно в їхньому інстаграмі зʼявився допис про флісову шапку ціною 240 грн. Вартість флісових курток стартує від 1350 грн, а зимові рукаці в середньому вартують 500-600 гривень за пару.
BEZET – бренд millitary одягу
Цей столичний бренд зʼявився у 2016 році. Його засновники пообіцяли собі, що не будуть сліпо слідувати трендам та працювати на конвеєр, випускаючи однотипний одяг без ідеї та душі. Вони придумали свій стиль якісного тактичного одягу для військових на кожен день. У 2019 році бренд розширився до маркетплейса.
З початку повномасштабного вторгнення компанія часто проводить різні збори на ЗСУ. Торік на Київщині згорів склад BEZET, і компанії довелося все відновлювати. До речі, у середині вересня бренд запустив великий розіграш: 25 переможців зможуть закупитися у магазині на 2000 гривень. До кінця жовтня ще можна долучитися.
Що важливо – тут ви знайдете широкий асортимент тактичного одягу для військовослужбовиць. Приміром, флісову жіночу кофту можна придбати приблизно за півтори тисячі гривень, а штани карго – ближче до двох тисяч гривень.
Онлайн магазин тактичного одягу «Bayraktar Tactical»
Цей чернівецький магазин раніше працював тільки з гуртовими клієнтами. З початку повномасштабного вторгнення його засновники почали активно співпрацювати з волонтерами та почули від них, що є багато поодиноких запитів на різні потреби для бійців. Тому вирішили зробити так, аби кожен мав змогу закупити все, що йому потрібно. Компанія вказує, що відсоток від продажів «іде» на потреби ЗСУ. Фото закупленої допомоги можна побачити в їхньому інстаграмі.
Нині бренд закриває різні потреби клієнтів завдяки широкому асортименту продукції. Займаються пошиттям одягу з якісної тканини, яка чудово пасує для комфортного одягу та спорядження.
В останньому дописі компанія представила комплект із теплих куртки та штанів із наколінниками, пошитого з тканини рипстоп. Матеріал добре зберігає тепло та не пропускає повітря. Ціна комплекту – 4499 грн. Тактичну фліску можна купити за тисячу гривень, а штани – за півтори тисячі.
UAForm: мілітарі та спецодяг
Де варто пошукати тепленьке тактичне взуття, то це в цього бренду. Компанія базується у Хмельницькому і закриває військові потреби, а також пропонує одяг для активного відпочинку та спорту. Бренд переконує, що практично весь асортимент їхньої продукції завжди є в наявності. Також пропонують гуртові ціни.
Тут ви зокрема знайдете тактичне взуття: берці, кросівки, черевики на будь-який сезон. Наприклад, завищені берці Safari, виготовлені з високоякісного нубуку комбінованим з водонепроникною тканиною, вартують 2990 грн.
А ще тут можна підібрати теплі мілітарі штани. Серед останніх пропозицій в інстаграмі – штани з 13 функціональними кишенями, утеплені флісовою підкладкою. Вони пошиті з тканини рипстоп, стійкої до розривів. Придбати їх можна за 2 890 грн.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі